• Kategorie
  • Parametry
  • Buty PPO Strzelce Opolskie

PÓŁBUTY ROBOCZE S1P PPO 682
Produkt niedostępny
SANDAŁY ROBOCZE S1 P PPO681
Produkt niedostępny

PPO - buty robocze polskiego producenta w naszym sklepie bhp

Buty PPO Strzelce Opolskie Polski producent, który od ponad 60 lat produkuje trwałe i solidne obuwie robocze. PPO stale się rozszerza i modyfikuje, aby zapewnić swoim klientom jak najlepsze parametry butów roboczych, dlatego użytkownicy często sięgają po buty ochronne tego producenta. Producent  obuwia PPO zapewnia bezpieczne i zawodowe buty robocze, które są wykonane z porządnej jakości skóry naturalnej  lub zamszu. Podeszwa wykonana jest z solidnego poliuretanu, który zapewnia odpowiednie parametry użytkowania. dedykowane jest do stosowania na wielu różnych stanowiskach. Aby zapewnić pracownikowi bezpieczna i komfortową pracę, producent butów PPO przywiązuje dużą uwagę do jakości i funkcjonalności wykonanego obuwia roboczego. W naszej ofercie sklepu BHP posiadamy buty bhp w niższej i wyższej cenie, przez co każdy klient będzie w stanie dobrać odpowiednie obuwie pod swoje możliwości finansowe. Przez to że proponowane obuwie robocze produkowane jest w Polsce, zapewnia to lepsze i szybsze dostarczenie do klienta lub sklepu. Oferowane buty robocze PPO Strzelce Opolskie nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia przez co są chętnie wybierane przez naszych stałych, jak i nowych klientów. Oferowana marka PPO jest znana wielu pracodawcom jak i pracownikom indywidualnym i jest uznawana na rynku. Buty PPO spełniają wszelkie wymagania norm europejskich i krajowych i są chętnie wybierane przez użytkowników.


Buty robocze PPO Strzelce Opolskie - który model obuwia roboczego PPO wybrać?

W naszej hurtowni internetowej BHP znajdą Państwo obuwie robocze  takich prpducntów jak m.on.PPO w różnych kategoriach ochrony, m.in. S1, S1P, S2, S3, oraz bez dodatkowej ochrony, opisywane jako kategoria O1, O2. Dostępne obuwie Strzele Opolskie w naszym sklepie BHP posiada metalowy lub kompozytowy podnosek, wkładkę antyprzebiciową, dostępne są również buty robocze damskie, buty ocieplane PPO, białe buty robocze oraz obuwie ESD, które zapewnią pełną ochronę przed wyładowaniami elektrycznymi przez co spełniają wymagania antyelekrostatyczne. Nasz sklep BHP proponuje różnego rodzaju buty robocze polskiej firmy PPO Strzelece Opolskie, są trzewiki robocze, półbuty robocze oraz sandały, zależnie od wybranego modelu dostępne są w różnych kategoriach ochrony oraz w różnej cenie i wadze, ponieważ zastosowane kompozytowe dodatki zamiast metalowych, powodują, iż buty robocze są lżejsze i bardziej wygodne, przez co odciążają nogę i poprawiają komfort pracy. Dostępne obuwie robocze PPO dedykowane jest do różnych branż zawodowych, m.in. do budownictwa, na produkcję, do branży spożywczej, kierowców, na magazyn, w transporcie czy bardziej specjalistycznych zawodów, min. dla spawaczy czy elektryków. Niektóre modele są ocieplane, które będą idealnym rozwiązaniem do pracy w chłodniach czy na zewnątrz podczas mrozów i śniegu, m.in. do kierowców czy dla firm odśnieżających. Dostępne są również takie buty bhp , które nie posiadają odpowiednich zabezpieczeń i dedykowane są do pracy gdzie nie obowiązują specjalne wymogi ochronne. Poprzez tak szeroki asortyment, który dostępny jest w naszym sklepie BHP,każdy pracownik znajdzie odpowiedni model obuwia roboczegopod wymagane przepisy w aktualnie wykonywanej pracy.  Dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą hurtowni bhp. Opisane w tej kategorii buty robocze PPO Strzelce Opolskie są wysokiej jakości polskiego producenta, który dba o wszystkich swoich klientów, a tym samym powoduje, że często klienci wracają po produkty Strzelec Opolskich. Na zakłady pracy bardzo dużo sprzedaje się buta typu sandał roboczy zapinany na sprzączkę.Tu polskie buty robocze są niezawodne. Welurowe sandały robocze są wygodne, stopa w nich się nie poci.  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie BHP. Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki,  Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok,  Rzeszów, Kielce,  Gorzów Wielkopolski,  Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, , Piotrków Trybunalski, Leszno  to tylko część miejscowości gdzie  nasz magazyn wysyła regularnie buty robocze

PPO - buty robocze męskie i damskie

Producent obuwia roboczego oferuje obuwie robocze dla obu płci. Większą część oferty stanowią buty robocze męskie. Wynika to z faktu, iż w branży budowlanej czy produkcyjnej to mężczyźni stanowią większość zatrudnienia. Z tego powodu nasz sklep bhp oferuje buty robocze męskie do pracy na budowie jak trzewiki robocze, buty do pracy na produkcji jak sandały robocze czy półbuty. W ofercie znajdziemy jednak takżebuty robocze damskie, z czego na pewno ucieszą się Pani. PPO to oferta dla firm budowlanych, zakładów produkcyjnych.