• Kategorie
  • Parametry
  • Buty Cofra

BUTY BEZPIECZNE BRC-JACKSON
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-LAND-S3
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-MALI
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-MARKUS
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-MICHELANGEL
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-NET
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-ROCK
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-SHEFFIELD
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-VALZER
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-YASHIN
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-YUCATAN
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-ZAMORA
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-ZATOPEK
Produkt niedostępny
BUTY ROBOCZE BRC-BEAT S P
Produkt niedostępny
BUTY ROBOCZE BRC-FUNK S3 SRC
Produkt niedostępny
BUTY ROBOCZE BRC-GHOST
Produkt niedostępny
BUTY ROBOCZE BRC-LAFORTUN
Produkt niedostępny
BUTY ROBOCZE BRC-SLEIPNER
Produkt niedostępny
BUTY ROBOCZE BRC-VOLGA-S3
Produkt niedostępny
PÓLBUTY ROBOCZE BRC-JASON
Produkt niedostępny
PÓŁBUTY ROBOCZE BRC-LOB
Produkt niedostępny
PÓŁBUTY ROBOCZE BRC-MONNALISA
Produkt niedostępny

Buty robocze Cofra spełniają bardzo ważną rolę, ochraniają stopy przed niebezpiecznymi dla nich czynnikami, substancjami, uszkodzeniami. Cofra to włoski producent i jeden z bardziej rozpoznawalnych jeśli chodzi o buty BHP. Marka ta specjalizuje się przede wszystkim w produkcji obuwia roboczego. Do produkcji obuwia Cofra wykorzystuje się skóry licowe oraz zamsz. Większość modeli butów roboczych wyposażona jest podnosek ochronny. Nasza hurtownia oferuje obuwie robocze Cofra o różnych właściwościach i wielorakim zastosowaniu, dzięki czemu każdy będzie mógł dobrać buty odpowiednie do swojego środowiska pracy. Polecamy buty robocze w naszej hurtowni BHP !

Buty robocze Cofra – jakie obuwie ochronne poleca nasza hurtownia i sklep BHP ?

Nasza hurtownia i sklep bhp proponuje Państwubuty Cofra dostępne w wersji półbutów oraz trzewików. Obuwie robocze Cofra dostępne w naszym sklepie są zarówno damskie jak i męskie. Godne polecenia są buty BRC-PROTECTOR - wykonano je z porządnej jakości materiałów. Praca w nich będzie bezpieczna dzięki stalowemu podnoskowi który ochroni palce przed spadającymi przedmiotami. Zaletą jest także stalowa wkładka w podeszwie która ochroni stopę przed przebiciem po nadepnięciu na ostre przedmioty Wierzch wykonano z tłoczonej, wodoodpornej solidnej skóry. Idealnie sprawdzają się w pracy w przemyśle ciężkim, chronią przed wciągnięciem w koła zębate. Marka Cofra w swojej ofercie posiada również buty dla policji oraz firm ochroniarskich np: model BRC-POLICE S3 HRO SRC. To solidne buty ochronne wykonane z trwałej wodoodpornej skóry, połączonej z doskonałym materiałem CORDURA. Bezpieczeństwo podczas pracy zapewni lekki kompozytowy podnosek termoizolacyjny, antyalergiczny, zaletą jest wkładka antyprzebiciowa APT. Godnym polecenie jest zdecydowanie model BRC-BERING S3 CI WR SRC z czyli buty robocze z kompozytowym podnoskiem antyalergicznym. Wysokiej jakości obuwie robocze to propozycja dla wymagającego klienta. Zaletą jest także antyprzebiciowa wkładka APT. Komfort gwarantuje wygodna wyściółka która pochłania pot, jest bardzo odporna na ścieranie. Spełniają normy EN20344, EN20345, EN13287. Obuwie robocze marki Cofra jest bardzo, solidne i porządne spisuje się z równych warunkach pracy. W zależności od modelu wiązane lub zapinane na sprzączki. Dla osób pracujących w środowisku medycznym polecamy półbuty robocze, model BRC-JASON oraz BRC-MARKUS. Te i wiele innych modeli butów Cofra dostępne w naszym sklepie BHP. Polecamy trzewiki Cofra doskonałe jako butyrobocze S3 budowlane. Producent obuwia roboczego oferuje obuwie robocze z podnoskiem stalowym oraz kompozytowym. W sprzedaży dostępne są także buty ESD antyelektrostatyczne oraz bardzo popularnebuty spawalnicze Cofra doskonałe dla spawaczy. Cena obuwia ochronnego Cofra jest zależna od modelu oraz parametrów, zapewniamy jednak, że jesteśmy jedną z tańszych sklepów BHP na rynku. Na zakupy zapraszamy zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów Cofra oraz innych producentów, a także pozostałego asortymentu w naszym sklepie BHP. Warszawa, Poznań, Wroclaw, Katowice, Toruń, Łódź, Częstochowa, Kraków, Gliwice, Kołobrzeg, Bielsko-Biała, Mikołów, Sopot, Gdynia, czy Gdańsk to przykładowe miasta gdzie dostarczamy odzież bhp. Jako hurtownia internetowa towar dostarczamy do każdej miejscowości na terenie Polski oraz Europy.

Buty Cofra - włoskie obuwie robocze męskie i damskie

 

Włosi cenią wysoką jakość i wygląd. Dzięki temu Cofra stworzyła ofertę butów roboczych o które często pytają klienci odwiedzający hurtownie bhp. Buty robocze Cofra to buty robocze z podnoskiem kompozytowym  a także metalowym. Oferta obuwia dostosowana jest bez wątpienia do potrzeb rynku. Znajdziemy w ofercie producenta oraz  w sklepie bhp buty elektrostatyczne, buty robocze sandały, buty robocze S3 damskie, buty S1P, sandały robocze, półbuty robocze i znacznie więcej. Lekkie buty z podnoskiem kompozytowym oraz buty ESD to także oferta jaką oferuje  Cofra i nasza bhp hurtownia. Klienci zwracają uwagę na wysoką jakość jaką oferują buty Cofra oraz komfort jaki zapewniają. Polecamy tą markę do pracy w różnych warunkach. SPrawdzą się na magazynie, na produkcji czy w budownictwie. Buty robocze Cofra to także białe buty do przemysłu spożywczego, buty do chodzenia po asfalcie oraz buty robocze ESD. Cofra ofercie także szeroki wybór butów roboczych damskich. Do pracy w terenie czy na budowie polecamy trzewiki robocze. Z kolei do pracy w lato czy na ciepłych halach polecamy sandały robocze lub też półbuty Cofra.