• Kategorie
  • Parametry
  • Kalosze, klapki i saboty damskie

Klapki i saboty damskie -  buty rekreacyjne

Klapki damskie oraz saboty to buty w których dzięki niezabudowanej pięcie zapewniają największą możliwą oddychalność stopie przy jednoczesnym zabezpieczeniu palców przed możliwymi urazami, przez spadające lekkie przedmioty. Taki model budowy obuwia ułatwia ich zakładanie i ściąganie ze stopy. Są idealne do pracy jak i na co dzień, nawet dla starszych osób.

Są dobrym rozwiązaniem dla osób, które wykonują pracę stojąco-chodzącą, a tym samym są narażone na przeciążenia nóg. Są często wybierane do osób z branży medycznej, m.in. dla lekarzy, pielęgniarek, położnych czy są wybierane przez pracowników pracujących w ubojniach, czy chłodniach oraz w przemyśle elektronicznym jak i do użytkowania na co dzień. Są wykonane z materiałów lekkich, są dedykowane do wielogodzinnego użytkowania w pracy, na spacerze czy w domu. Specjalna podeszwa jest zdrowa dla kręgosłupa. Ten model obuwia damskiego, zarówno klapki, jak saboty są polecane dla każdego, kto pracuje dużo na stojąco lub w swojej pracy jest w ciągłym ruchu. Dają pełen komfort i przewiewność co wpływa na efektywność pracy.

W naszym sklepie BHP znajduje się obuwie robocze dostosowane do różnych rodzajów pracy. Dedykowane są między innymi do pracy w szpitalach, gastronomii, czy też hotelarstwie.
Niezależnie od wybranego modelu, buty te charakteryzują się dobrą jakością i wykonaniem, sprawia, że praca w nich nawet przez cały dzień zapewnia duży komfort noszenia ich przez cały dzień. Są to buty damskie  lekkie, dzięki czemu można zapomnieć że ma się coś na nogach. Ten rodzaj obuwia spokojnie można używać do użytku w pracy, jak i na co dzień.
W naszej ofercie sklepu znajdują się produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak skóra, PCV czy pianka, która zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort w ich użytkowaniu.

 

W naszym sklepie BHP są dostępne klapki tzw. crocsy czy zwykłe skórzane klapki dla kobiet, takich jak Ardon czy Urgent. Produkty znanych i cenionych producentów wyróżniają się trwałością i solidnym wykonaniem. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty obuwia roboczego, zyskują Państwo produkty wygodne i bardzo solidnie wykonane. Proponowane przez nasz sklep BHP buty damskie świetnie nadają się również do użytku codziennego. Posiadają antypoślizgowe podeszwy oraz zapewnią skórze stóp odpowiednią wentylację. Są uniwersalne, solidne i wygodne.