• Kategorie
  • Parametry
  • ODZIEŻ ROBOCZA OCIEPLANA ZIMOWA

Odzież robocza ocieplana w naszym sklepie BHP- ubrania robocze ocieplane

Okres zimowy od jesieni do wiosny wymusza na pracodawcach oraz pracownikach i osobach prowadzących własna działalność gospodarczą, szczególne zadbanie o garderobę. Deszcz, śnieg, mróz, podmuchy wiatru - zima bywa bezlitosna dla osób pracujących na zewnątrz. Dlatego tak istotny jest dobór dobrej odzieży roboczej ocieplanej, która zapewni ciepło i zabezpieczy przed wiatrem i opadami. W naszym sklepie bhp z odzieżą roboczą ocieplaną znajdziecie Państwo wszystko, co jest potrzebne do ubioru niezależnie od Państwa potrzeb. 

Odziez robocza ocieplana w naszym sklepie bhp:
Kurtki robocze ocieplane to jeden z odstawowych elementów odzieży roboczej. Mają one na celu chronić przed chłodem i mrozem. Wiele modeli ma też dodatkowe powleczenie czy też membranę, która zapewnia ochronę przed przemoczeniem. JEst to bardzo ważna cecha dla kurtek budowlanych czy kurtek dla drogowców. Dla tej drugiej grupy zawodowej ważna jest także kolorystyka. Kurtka ocieplana dla drogowców musi być także odblaskowa i zapewniać ma najlepszą widoczność i bezpieczeństwo. Kurtka softshell jest kurtką  wodoodporną, oddychającą i chroniącą przed wiatrem. Ocieplenie dodatkowo chroni przed chłodem.W sezonie zimowym bardzo dobrze sprzedają się kurtki wielofunkcyjne całoroczne jak np  kurtka robocza 3w1 czy 4w1 a nawet 7w1. Wybierając kurtkę ocieplaną warto rozeznać ofertę dostępnych kurtek na rynku i wybrać sprawdzony model w sprawdzonym sklepie bhp. Wybór kurtek roboczych ocieplanych jest bardzo szeroki i każdy z producentów oferuje praktyczne rozwiązania w tym temacie. CO sprzedaje się w naszym sklepie bhp? Wiele producentów. Do jednych z nich należy Portwest, który oferuje kurtki ocieplane wysokiej jakości i w dobrych cenach. Kurtki ocieplane Portwest są tradycyjne, lub w wersji wodoodpornej, wielofunkcyjnej, odblaskowej czy też trudnopalnej i antystatycznej. Kurtki specjalistyczne to dla Portwest priorytet.
Innym znanym i cenionym producentem kurtek ocieplanych roboczych jest firma Polstar, która oferuje znaną kurtkę ocieplaną Brixton Classic oraz kurtkę budowlana na zimę- kurtkę Brixton Practical. Oprócz tych pozycji znajdziemy tu kurtkę Benefit i wiele innych o modnym sportowym fasonie.

W sprzedaży posiadamy także kurtki robocze ocieplane REIS oraz LH Leber& Hollman, których nie można pominąć w zestawieniu. Wysoka jakość oraz niezwykle szeroka oferta pod względem cenowym , wizualnym i jakościowym powinna zachęcić każdego do poznania oferty odzieży roboczej tych producentów. Podobnie sprawa się ma z ofertą kurtek roboczych CXS Canis, który oferuje bogatą ofertę odzieży roboczej ocieplanej. W szczególności popularne kurtki to London, Luton, Baltimore, Irvine, czy kurtka CXS Brighton. Polecamy także kurtki ocieplane Ardon, które doskonale są oceniane przez klientów naszej hurtowni.

Spodnie robocze ocieplane do pracy
Zimą równie istotny jest wybór odpowiednich spodni ocieplanych co kurtki. Wybór spodni roboczych ocieplanych jest nieco bardziej ubogi jednak ciągle jest w czym wybierać. Mamy do wyboru spodnie robocze do pasa czy ogrodniczki, które występują w tradycyjnej wersji lub w wersji wodoodpornej czy odblaskowej. Warto przeanalizować warunki pracy przed wyborem odpowiedniej odzieży roboczej ocieplanej. W ofercie naszej hurtowni bhp znajdą Państwo spodnie ocieplane LH Leber&Hollman (spodnie ocieplane Formen), spodnie Reis ( spodnie ocieplane Master), spodnie Polstar (jak np. Brixton Classic czy Brixton Practical) Spodnie Issa softshell.

Kamizelki robocze ocieplane - bezrękawniki robocze

Inną formą zabezpieczenia przed chłodem jest zakup kamizelek ocieplanych. Zapewniają ochronę przed chłodem. Mogą być stosowane na polar czy też kurtkę roboczą.  Mają też bardzo praktyczne rozwiązanie- posiadają wiele kieszeni, co docenią serwisanci, magazynierzy, kierowcy. Kamizelki robocze występują w wersji pikowanej, monterskiej, odblaskowej czy też wielofunkcyjnej np  dwustronnej jak kamizelka Issa Reverse która z jednej strony ma miejski i sportowy wygląd z a drugiej jest ocieplaną kamizelką odblaskową.  Wybór ocieplanych bezrękawników jest bardzo szeroka. Polecamy kamizelki Reis , kamizelki robocze LH Leber&Hollman kamizelki Portwest, kamizelki robocze Ardon czy Canis.

Ubranie robocze ocieplane

Klienci często decydują się na zestaw odzieży roboczej ocieplanej. Możną go zakupić w kilka wariantach i wiele producentów oferuje gotowe komplety odzieży lub oferuje gamę produktów do stworzenia własnego kompletu ubrania roboczego na zimę. Gotowe komplety to np. ubranie ocieplane Master Reis czy Ubranie Brixton CLassic Polstar. Do samodzielnego skompletowania polecamy odzież roboczą ocieplaną Brixton Practical czy odzież Formen. Można także zaopatrzyć się w gotowe komplety ubrania odblaskowego ocieplanego czy skompletować ubranie trudnopalne np z oferty odzieży Portwest. Wybór elementów garderoby zimowej jest bardzo szeroki.

Pozostałe elementy odzieży robocze ocieplanej:
Bieliznę termoaktywną
Bluzy robocze
Jako uzupełnienie ubioru oferujemy obuwie robocze ocieplane, rękawice ocieplane, czapki ocieplane

Jako jedna z największych internetowych hurtowni bhp oferujemy Państwu szeroki zakres producentów, którzy oferują ocieplaną odziez roboczą. Wśród najbardziej popularnych producentów, Państwa uznaniem  cieszą się firmy takie jak: Portwest, Canis, Issa Industrial Starter, Ardon, Leber & Holman, Reis, Polstar, Panoply, Sara Workwear, Pro Job i inne.

Marki odzieży roboczej ocieplanej jakie oferujemy w sklepie bhp są ściśle wyselekcjonowane. W naszej ofercie znajdą Państwo odzież roboczą ocieplaną ekonomiczną oraz tanią odzież roboczą. 

Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych w naszym sklepie bhp.