• Kategorie
  • Parametry
  • Odzież robocza ocieplana zimowa

Odzież robocza ocieplana w naszym sklepie BHP- ubrania robocze ocieplane

Okres zimowy od jesieni do wiosny wymusza na pracodawcach oraz pracownikach i osobach prowadzących własna działalność gospodarczą, szczególne zadbanie o garderobę. Deszcz, śnieg, mróz, podmuchy wiatru - zima bywa bezlitosna dla osób pracujących na zewnątrz. Dlatego tak istotny jest dobór dobrej odzieży roboczej ocieplanej, która zapewni ciepło i zabezpieczy przed wiatrem i opadami. W naszym sklepie bhp z odzieżą roboczą ocieplaną znajdziecie Państwo wszystko, co jest potrzebne do ubioru niezależnie od Państwa potrzeb. 

Odzież robocza ocieplana w naszym sklepie bhp: 

Kurtka robocza ocieplana - kurtka zimowa do pracy to niezastąpiona odzież robocza ocieplana 

Kurtki robocze ocieplane to jeden z podstawowych elementów odzieży roboczej ocieplanej. Mają one na celu chronić przed chłodem i mrozem. Wiele modeli ma też dodatkowe powleczenie czy też membranę, która zapewnia ochronę przed przemoczeniem. Jest to bardzo ważna cecha dla kurtek budowlanych czy kurtek dla drogowców. Dla tej drugiej grupy zawodowej ważna jest także kolorystyka. Kurtka ocieplana dla drogowców musi być także odblaskowa i zapewniać ma najlepszą widoczność i bezpieczeństwo. Kurtka softshell jest kurtką  wodoodporną, oddychającą i chroniącą przed wiatrem. Ocieplenie dodatkowo chroni przed chłodem.W sezonie zimowym bardzo dobrze sprzedają się kurtki wielofunkcyjne całoroczne jak np  kurtka robocza 3w1 czy 4w1 a nawet 7w1. Wybierając kurtkę ocieplaną warto rozeznać ofertę dostępnych kurtek na rynku i wybrać sprawdzony model w sprawdzonym sklepie bhp. Wybór kurtek roboczych ocieplanych jest bardzo szeroki i każdy z producentów oferuje praktyczne rozwiązania w tym temacie. CO sprzedaje się w naszym sklepie bhp? Wiele producentów. Do jednych z nich należy Portwest, który oferuje kurtki ocieplane wysokiej jakości i w dobrych cenach. Kurtki ocieplane Portwest są tradycyjne, lub w wersji wodoodpornej, wielofunkcyjnej, odblaskowej czy też trudnopalnej i antystatycznej. Kurtki specjalistyczne jak i odzież robocza ocieplana  to dla Portwest priorytet.

Innym znanym i cenionym producentem kurtek ocieplanych roboczych jest firma Polstar, która oferuje znaną kurtkę ocieplaną Brixton Classic oraz kurtkę budowlana na zimę- kurtkę Brixton Practical. Oprócz tych pozycji znajdziemy tu kurtkę Benefit i wiele innych o modnym sportowym fasonie.

W sprzedaży naszego sklepu i hurtowni bhp posiadamy w kategorii odzież robocza ocieplana także