• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - PORTWEST

Marka Portwest to wysoka jakość artykułów BHP. Firma ta proponuje kompleksową dostawę odzieży roboczej, obuwia roboczego, rękawic, okularów raz pozostałych art. BHP.

Portwest niewątpliwie specjalizuje się w odzieży specjalistycznej. Zaliczamy do niej odzież multichronną, ostrzegawczą, niepalną czyli trudnopalną, antystatyczną a także odporną na chemikalia.
Odzież robocza Portwest  jest stosowana na platformach wiertniczych, co jest najlepszym dowodem jakości i bezpieczeństwa tej odzieży. 
Odpowiednio dobrane tkaniny, które są certyfikowane zapewniają bezpieczeństwo a to Portwest stawia jako priorytet.

Portwest proponuje ubrania odblaskowe ostrzegawcze z pasami odblaskowymi o doskonałej widoczności. Do tego firma stawia na dobrych projektantów, którzy dobierają dobrej jakości materiały oraz projektują wygodne i trwale ubrania robocze.

Portwest zmienia oblicze odzieży odblaskowej ostrzegawczej. Odzież dla drogowców czy odzież budowlana nie jest już nudna! Porwtest wprowadził nową jakość pasów odblaskowych. Seria odzieży VISION to hit! Polecamy Softshell T402, wersję kurtki ocieplanej, koszulki polo i t-shirty dostępne w naszym sklepie bhp.

Porwtest również proponuje niezwykle szeroką ofertę kamizelek ostrzegawczych. Super jakość, design i dobra cena to flagowe cechy produktów tej marki. Ich ubrania robocze są bardzo wytrzymałe, wygodne a także w dobrych cenach. W ofercie zaprezentowanej w naszej internetowej hurtowni bhp, znajdą Państwo szeroki wybór spodni roboczych do pasa Portwest, spodni ogrodniczek, kurtek i bluz roboczych, kurtek ocieplanych, kamizelek roboczych odblaskowych, ubranie trudnopalne, ubranie spawalnicze, ubranie ostrzegawcze, ubranie ESD antyelektrostatyczne, ubranie chroniące przed łukiem elektrycznym, ubranie robocze damskie, polary robocze i wiele więcej.

Obuwie robocze Portwest to wysoka jakość w dobrej cenie. Portwest nie stawia na jak najtańsze produkty, gdzie jakość wykonania i trwałość nie są priorytetem. W przypadku marki Portwest, nawet niedrogie produkty jak półbuty robocze, odzież robocza czy rękawice, są bardzo dobrej lub doskonałej jakości. Portwest stawia na trwałość swoich produktów. Mimo podobieństwa niektórych modeli do tańszych odpowiedników, wybierając markę Portwest możemy być pewni jakości.
W kategorii buty robocze nie sposób wskazać jednego czy nawet kilku modeli obuwia, które cieszy się ogromną popularnością. Jest ich po prostu za dużo. Bez względu czy szukamy półbutów roboczych, sandałów roboczych czy też trzewików roboczych, na markę Portwest można liczyć. Producent oferuje buty każdej kategorii od butów S1, po buty S2, buty s#, buty S1P, gumowce S4 i S5 a także buty bez podnoska, buty damskie stworzone z myślą o kobietach. Buty robocze są bardzo dobrze wykonane z najlepszej jakości materiałów i skóry. W zależności od modelu mogą być stosowane jako buty budowlane, buty dla magazyniera czy kierowcy, buty na produkcję, do branży samochodowej i każdej innej.

Rękawice Portwest z pewnością nie mogą konkurować ceną z rękawicami Urgent, Art. Mas, REIS itp. Stawiając sprawę jasno: rękawice te nie są najtańszymi rękawicami dostępnymi na rynku. Natomiast ich jakość w porównaniu do tańszych produktów... no cóż... tu Portwest jest niezwykle konkurencyjny, podobnie jak np. Delta Plus. Jeśli ważna jest dla Państwa jakość i wytrzymałość Portwest Państwa nie zawiedzie.

Podobnie jak z odzieżą robocza i butami, tu także ciężko wskazać najbardziej popularne modele. W naszego doświadczenia, doskonale sprzedają się rękawice ESD antyelektrostatyczne, które sprzedajemy do firm związanych z  branżą elektroniczną, samochodową czy inną produkcyjna i serwisową. Rękawice posiadają włókno szklane nieprzewodzące ładunków elektrycznych. Rękawice A199, A198 i A197 Portwest to solidny wybór. Rękawice mogą być powlekane na całej dłoni, na końcach palców lub być bez powleczenia.

Bardzo dobre są także rękawice antyprzecięciowe i rękawice do kontaktu z gorącem. Rękawice Portwest A622 i A620 oraz inne z serii CUT bardzo dobrze sprawdzają się przy pracy z ostrymi krawędziami i przedmiotami.

Znance i cenione są także rękawice powlekane nitrylem oraz PCV, które w odróżnieniu od tańszych zamienników oferowanych przez konkurencję, są bardzo wytrzymałe oraz solidne. Godne zainteresowania są także rękawice PCV, rękawice nakrapiane oraz powlekane nitrylem marki Portwest

Zapraszamy do naszego sklepu  klientów z Katowic, Gliwic, Sosnowca, Bielska-Białej i całej Polski. Jesteśmy dystrybutorem m.in marki Portwest i dokładamy starań aby zamówienia na produkt tej firmy były sprawnie realizowane. Obsługujemy także klientów z Warszawy, Poznania, Krakow,a Kołobrzegu, Gdańska i całej Polski poprzez sklep bhp on-line.
sklep bhp katowice, sklep bhp warszawa, buty robocze portwest
Odzież robocza Portwest to jeden z bardziej popularnych modeli odzieży roboczej w naszej internetowej hurtowni bhp. Ubrania robocze Portwest cechuje ciekawy i modny design, funkcjonalność, wysoka jakość materiałów. Ubrania robocze marka Portwest dedykuje w szczególności bardzo wyspecjalizowanym zawodom i specjalistom. Osoby pracujące w trudnych warunkach, szukające odzieży trudnopalnej czy antystatycznej pokochają markę Portwest. Marka ta, słynie z wysokiej jakości odzieży multichrnnej. Wile modeli jest idealnych do pracy na platformach wiertniczych, stacjach benzynowych i w innym trudnym terenie. Podobnie w odzieży ostrzegawczej i odblaskowej marka Portwest wiedzie prym. Modny krój, wysoka jakość materiałów, innowacyjne technologie i niewygórowana cena, sprawiają, iż marka Portwest jest jedną z najlepiej rozwijających się firm w Europie w branży odzieży roboczej.Marka portwest oferuje szeroki wybór odzieży roboczej, obuwia roboczego Portwest, rękawic roboczych Portwest.