• Kategorie
  • Parametry
  • Półbuty robocze Portwest

Półbuty robocze portwest - szeroka oferta butów bhp do pracy

 

Marka PORTWEST to angielska marka odzieży roboczej, którą charakteryzuje z pewnością oryginalny design, jakość materiału oraz zrównoważona cena do produktów. PORTWEST traktuje bezpieczeństwo bardzo poważnie dlatego dlatego też wszystkie produkty firmy są testowane i posiadają certyfikaty i deklaracje zgodności.  Posiada w swojej ofercie szeroko pojętą odzież roboczą taką jak np:  rękawice, budowlane, kamizelki ostrzegawcze, bluzy robocze, ogrodniczki, spodnie ostrzegawcze trudnopalne, kurtki robocze, kombinezony oraz buty, które oferujemy w naszym sklepie BHP.

 

Półbuty robocze portwest linia portwest pro

Przyjrzyjmy się półbutom roboczym lini PORTWEST PRO, które charakteryzują się doskonałą ochroną oraz nowoczesnym wzornictwem. Półbuty pozbawione są w 100% elementów metalowych. Półbuty PORTWEST PRO są bardzo wytrzymałe , a dzięki swoim oczkom wykazują świetne właściwości oddychające zapewniając komfort i wygodę użytkownikowi.  Oddychające wstawki, w które zostały wyposażone półbuty PORTWEST sprawiają, że to doskonałe buty letnie. Obuwie utrzymane zostało w kolorystyce  czarno-zielonej. Wykonane z zamszu bydlęcego, który nie przepuszcza wody. Wyposażone zostały w podeszwę z Phylonu/gumy o podwójnej gęstości dającej ekstremalną  przyczepność do podłoża oraz elastyczność. Świetne półbuty zarówno damskie jak męskie polecane do pracy w budownictwie, przemyśle lekkim, transporcie, logistyce, pracach ziemnych.

 

Półbuty robocze portwest - dlaczego warto wybrać tego producenta?


Półbuty robocze to to podstawowe wyposażenie pracownika fizycznego. Doskonale sprawdzi się przy pracach w zakładach przemysłowych, warsztatach, placach budowy czy ogrodów, pracach ziemnych. Obuwie robocze powinniśmy dopasować do pracy jaką najczęściej wykonujemy. Półbuty robocze muszą być zarówno wygodne jak i bezpieczne, stąd też liczy się ich odpowiednia sztywność i zabezpieczenie np: przed spadnięciem ciężkiego materiału bezpośrednio na stopę. Wyjątkowo przydatne przy bardziej wymagających pracach jest wyposażenie się w obuwie posiadające podeszwę antypoślizgową oraz wkładkę antyprzebiciową, a także odporny na uderzenia mechaniczne podnosek.

 

Półbuty robocze portwest linia cosmopositelite ultra - buty robocze z kompozytowym podnoskiem ochronnym


Przyjrzyjmy się natomiast półbutom roboczym COMPOSITELITE ULTRA, które charakteryzują się wysokimi parametrami w stosunku do swojej lekkiej wagi, a to wszystko za sprawą braku elementów metalowych METAL FREE. Obuwie niezwykle wygodne zapewniające komfort w pracy przez cały dzień. Idealne do lekkich prac przemysłowych lub w obszarach w, których wymagane jest użycie obuwia pozbawionego metalu. Obuwie robocze wizualnie kojarzy się z ciężkimi, masywnymi butami w mało atrakcyjnym kolorze szarym. Na szczęście marka PORTWEST oferuje wiele  półbutów roboczych  spełniających wszelkie kategorie ochrony. Producent półbutów roboczych PORTWEST posiada w swej ofercie bardzo różnorodny wybór obuwia roboczego. Obuwie przeznaczone do pracy można podzielić ze względu na kilka  kategorii takich jak : model, sposób wykorzystania czy poziom zagrożenia występującego na stanowisku pracy.Obuwie ma natomiast pełnić rolę ochronna stopy pracownika w czasie pracy. Wszystkie produkty PORTWEST zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów z dbałością o szczegóły.

 

Bardzo wygodną i komfortową propozycją  przedstawianych półbutów roboczych jest model COMPOSITELITE ELBE S3 dostępny w wersji niskiej oraz za kostkę. Półbuty robocze zapewniają maksymalny komfort podczas noszenia, a przy tym wyróżniają się nowoczesnym i estetycznym designem. Są niezwykle lekkie i elastyczne. Zamsz bydlęcy, z którego zostały wykonane oraz otwarte oczka zapewniają wytrzymłaość i oddychalność co znacznie wpływa na wygodę. W półbutach roboczych zastosowana wkładkę  kompozytową , antyprzebiciową, która świetnie chroni stopę przed urazami oraz przebiciem. Wyposażone zostały również w podnosek kompozytowy, który wytrzymuje nacisk 200 J. Obuwie wodoodporne,posiadają również pochłaniacz energii znajdujący się pod piętą oraz olejoodporną podeszwę. Ich główną zaletą jest fakt, że zostały wyprodukowane bez elementów metalowych METAL FREE.

Portwest to producent o dużym doświadczeniu w branży, który stale wzbogaca swój asortyment o nowe modele obuwia roboczego , obuwia sportowego, a także odzieży roboczej, rękawic roboczych i wiele innych pozycji. Oferta jest urozmaicana pod względem cenowym oraz ze względu na zastosowanie, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie odpowiednią dla swoich wymagań propozycję.

 

Półbuty robocze steelite ultra, steelite work 


Półbuty robocze ze stalowym podnoskiem a w niektórych modelach i z wkładka antyprzebiciową. Buty są wygodne jak na tego producenta przystało. Niektóre modle są bardzo zbliżone wizualnie do butów z podnoskiem kompozytowym.  Zdecydowanie warto poznać tą ofertę obuwia bhp w naszej hurtowni. Znajdziemy tam modele klasyczne oraz nowoczesne sportowe o dopracowanym wzornictwie. Kolorystyka butów także jest ważna. Polecamy!

 

Półbuty robocze portwest esd antyelektrostatyczne