• Kategorie
  • Parametry
  • Trzewiki robocze VM

Trzewiki robocze VM – To buty robocze, które często znajdują zastosowanie w takich branżach zawodowych, jak budownictwo, w chłodniach, w zakładach produkcyjnych, w branży elektrycznej, chemicznej, w pracy na magazynach, czy na zewnątrz, w różnych warunkach atmosferycznych. A trzewiki robocze ocieplane pozwolą na wysoki komfort pracy w niskich temperaturach czy w mrozie. Trzewiki robocze znajdą zastosowanie tam gdzie potrzebne jest przestrzeganie przepisów i norm BHP.  W ofercie naszej hurtowni bhp znajdą Państwo obuwie robocze VM w kategorii ochrony, S1, S1P, S3 oraz bez dodatkowych wymaganych cech ochrony, tj. O1, O2- trzewiki sportowe, które nie chronią stóp i palców przed urazami, dlatego ten rodzaj butów roboczych polecamy do celów rekreacyjnych, bądź w pracy bez potrzeby ochrony. 

 

Które trzewiki robocze VM Footwear wybrać? Poznaj ofertę naszej hurtowni i sklepu bhp

Nasz sklep internetowy Optimum Bhpproponuje obuwie robocze w jak najlepszej jakości. Obuwie ochronnedostępne w naszej hurtowniwykonane jest m.in. ze skóry nubukowej czy skóry bydlęcej w typie „crazy horse” oraz dwoiny skórzanej, z zamszu czy weluru.  Buty robocze skórzane VMcieszą się bardzo dobrą opinią i są dostępne jako obuwie robocze damskie i męskie. Są również modele wzmocnione Cordurą dla większej odporności na przetarcia czy z dodatkową membraną, która jest wodoszczelna i oddychająca, przez co stopa ma lepsze warunki oddychalności. Są buty robocze o właściwościach antyprzebiciowych, dzięki zastosowanej wkładce, która chroni przed nadepnięciem na gwóźdź czy pręt, chroniącej palce przed uderzeniem czy zgnieceniem, dzięki ochronnemu podnoskowi, antypoślizgowych, antystatycznych czy z podeszwą, która ma zastosowany pochłaniacz energii od pięta, która redukuje drgania i zapewnia wyższy komfort pracy oraz wodoodpornych przez co chroni stopę przed przemoczeniem. Oferujemy buty robocze z podnoskiemmarki VM Footwear.  Podnosek czy wkładka antyprzebiciowa może być wykonana z metalu, aluminium czy z kompozytu. Zależnie od modelu są różne przykłady butów roboczych. Obuwie ochronne z podnoskiem kompozytowymi wolne od metalu oznaczone są jak METAL FREE i mogą być używane tam gdzie występują wyładowania elektryczne. W naszej ofercie znajdują się również buty robocze ESD, które są dedykowane do przemysłu elektronicznego czy samochodowego. Jest to niezwykle ważny element ubioru pracowników w branży elektronicznej. W ofercie znajdą również Państwo trzewiki roboczedostosowane dla spawaczy, które chronią pracownika przed iskrami i gorącymi odpryskami, a podeszwa jest odporna na kontakt z ciepłem aż do 300 stopni C. Dostępne trzewiki roboczew naszym sklepie bhp zapewniają pełną ochronę stóp oraz kostek, a w wybranych modelach zabezpieczają również łydki i piszczele, dzięki zastosowanej wyższej cholewce. Oferowane buty roboczepozwolą na bardzo wygodną i komfortową pracę w różnych warunkach pogodowych i w różnych sytuacjach zagrożenia czynników zewnętrznych. Dlatego nasz sklep proponuje trzewiki robocze całoroczne jak i również dedykowane na zimę z zastosowanym ociepleniem z futerka. Trzewiki całoroczne dedykujemy do pracy w okresie wiosenno-jesiennym lub w czasie zimy w zamkniętych pomieszczeniach, a trzewiki ocieplane VM , proponujemy do pracy na zewnątrz podczas chłodnych i mroźnych dni, m.in. dla kierowców, czy magazynierów, kurierów czy pracowników ochrony. W trzewikach roboczych ocieplanychmamy dwa rodzaje wysokości, do kostki i do łydki, przez co każdy indywidualnie może wybrać dany model obuwia roboczego.

 

Nasz sklep internetowy oferuje trzewiki robocze VM w wielu rozmiarach, polecamy również trzewiki robocze damskie. Dostępnych jest wiele modeli i fasonów, jak i w różnych kategoriach ochrony, dlatego każdy klient, nawet ten najbardziej wymagający znajdzie odpowiedni model butów roboczych dla swoich potrzeb zawodowych czy prywatnych. Cena w naszej hurtowni jest bardzo atrakcyjna. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie BHP. Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki,  Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok,  Rzeszów, Kielce,  Gorzów Wielkopolski,  Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, , Piotrków Trybunalski, Leszno  to tylko część miejscowości gdzie  nasz magazyn wysyła regularnie buty robocze.