• Kategorie
  • Parametry
  • Trzewiki robocze kompozyt

Buty robocze bez podnoska metalowego - lekkie trzewiki robocze z podnoskiem kompozytowym lub innym niemetalowym

Nasz sklep bhp poleca lekkie buty robocze typu trzewiki z podnoskiem kompozytowym. Nasza oferta obejmuje buty wolne od metalu a także obuwie robocze z podnoskiem z włókna szklanego, aluminium czy inne, które nie mają podnoska metalowego. W naszym internetowym sklepie bhp znajdziemy wiele modeli trzewików roboczych np z podnoskiem kompozytowym. Wśród tych modeli znajdziemy lekkie buty robocze oraz bardziej masywne trzewiki robocze budowlane z nadlanymi noskami. Znajdziemy tu buty robocze damskie oraz męskie a także ocieplane doskonale obuwie do pracy na zimę. w tej kategorii skupiamy modele butów, które mają podnosek ochronny i/lub wkładkę antyprzebiciową niemetalową a z innego tworzywa.

 

Buty robocze Portwest - trzewiki robocze z podnoskiem kompozytowym

Zdecydowanie buty Portwest z podnoskiem kompozytowym to modele jakie są polecane przez nasz sklep bhp. Znajdziemy tu trzewiki robocze serii Compositelite  jak np buty Portwest FC63 czy FC65. Sa to lekkie buty robocze ze skóry zamszowej z tekstylnymi wstawkami, które sprawiają, że obuwie jest bardziej oddychające. Polecamy także nowe modele w sklepie bhp jak trzewiki robocze z oddychającej siateczki w modnych kolorach. Buty Portwest FC15 S1P to wygodne i lekkie trzewiki robocze. Nowe modele w ofercie to także buty Portwest FC59 S3 ESD czyli antyelektrostatyczne obuwie robocze. Popularne w naszej hurtowni bhp są także skórzane buty bhp z podnoskiem kompozytowym. Polecamy m.in buty Portwest FC57 czy tanie FC21 lub wytrzymałe FC58. Portwest ma w ofercie także obuwie robocze skórzane bardziej trekkingowe jak brązowe trzewiki robocze FC17 ze skóry nubukowej czy wodoodporne wysokie trzewiki robocze moro FC56 Portwest z podnoskiem z włókna szklanego. Polecamy także trzewiki robocze spawalnicze Portwest dla spawacza.

 

 

Buty robocze Polstar - trzewiki robocze z podnoskiem kompozytowym lub niemetalowym - poleca sklep Optimum BHP

Buty Polstar to obuwie lini Bearfield, Max-Popular czy NS. Nasz sklep bhp poleca trzewiki robocze Polstar tanie oraz te lepsze. Klienci chętnie kupują buty Bearfielk K14 z podnoskiem kompozytowym. Polstar oferuje ten model ze skóry nubukowej, bardzo estetyczny i wygodny, także w wersji ocieplanej.  To wygodne trzewiki robocze na lato i na zimę. Klienci którzy kupują obuwie robocze w naszym sklepie bhp kupują także buty Max-Popular Red  czy Bearfield R02.

 

Buty robocze PPO Strzelce Opolskie - polskie trzewiki robocze z podnoskiem kompozytowym 

Polski producent butów roboczych PPO Strzelce Opolskie i nasz sklep bhp poleca trzewiki robocze z podnoskiem kompozytowym. Buty PPO to lekkie ale solidne obuwie do pracy w trudnych warunkach jak np. na budowie. Zdecydowanie jednym z popularniejszych modeli są trzewiki robocze PPO 705  czy buty PPO 707. Nasz sklep bhp poleca także inne modele polskiego obuwia tego producenta.

 

Nasz sklep bhp poleca także buty robocze z podnoskiem kompozytowym jak Procera, Reis, CXS Canis, Ardon, Lemaitre, ISSa, Uvex, Cofra, Stalco, Zephyr, Cerva, Exena, Demar i wiele innych