• Kategorie
  • Parametry
  • Spodnie robocze ogrodniczki

Dlaczego warto inwestować w ubrania robocze?

Bez wątpienia odzież robocza jest niezwykle istotna przy różnego rodzaju pracach fizycznych. Biorąc pod uwagę mnogość chociażby fabryk, kopalni, elektrowni czy warsztatów – wszyscy ich pracownicy powinni mieć dostęp do wygodnych i praktycznych ubrań roboczych. Są one przede wszystkim ochroną przed różnego rodzaju zagrożeniami jakie mogą czyhać w tych miejscach – gorącem, wodą, a także prądem. Stosując odpowiednią do wykonywanych zadań odzież roboczą jesteśmy bowiem w stanie zminimalizować negatywne skutki pracy fizycznej, które charakteryzują poszczególne sektory przemysłu. Każdy pracodawca powinien zatem dbać o ten element wyposażenia, aby jego pracownicy czuli się w swojej pracy bezpiecznie, komfortowo oraz mogli wykonywać zadania ze spokojem, bez trosk o własne zdrowie lub życie.

Spodnie robocze ogrodniczki - spodnie do pracy na szelkach

To właśnie ogrodniczki są jednym z najbardziej uniwersalnych ubrań gdy mowa o odzieży roboczej. Są one w końcu niezwykle funkcjonalne oraz bardzo wygodne. Posiadają zazwyczaj parę wygodnych kieszeni w tym także na nogawkach, które świetnie sprawdzają się do przechowywania narzędzi. Dodatkowo, regulacja szelek sprawia, że możemy dopasować długość ogrodniczek idealnie do naszego wzrostu, czy obuwia. Warto również wspomnieć, że spodnie ogrodniczki mają zazwyczaj wzmocniony materiał na kolanach, ponieważ zwykle to właśnie tam dochodzi do największych obtarć. Nie bez znaczenia jest także gumka w pasie, która pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie odzieży do naszego ciała. Spodnie do pracy na szelkach to wygodna propozycja dla pracowników. Spodnie ogrodniczki mają wiele zalet: posiadają zazwyczaj więcej kieszeni, są luźne w pasie, zasłaniają nerki. Spodnie mogą być wykonane z bawełny lub mieszanki z poliestrem. Gramatury spodni są zróżnicowane od cienkich do grubsze i mocniejsze. Jeśli chodzi o design spodnie ogrodniczki występują w różnorodnych krojach oraz kolorach. Od tanich i ekonomicznych spodni jak np. YES idealnych dla agencji pracy czy pracowników tymczasowych po oryginalne i bardzo praktyczne np. Vision.

Spodnie robocze – ogrodniczki dla kobiet

Warto zaznaczyć, że odzież ochrona jest także dostępna w wersjach dla kobiet. Mimo że jest to nieoczywiste, wiele pań również pracuje fizycznie wykonując takie zadania jak spawani, czy montaż elektryki. Stąd też niezwykle ważne, by kobiety miały możliwość pracowania w wygodnych i komfortowych ubraniach, które będą je ochraniać przed wynikającymi z różnych prac zagrożeniami. Ogrodniczki wykonane z wysokiej jakości bawełny cechują się bardzo dużą odpornością na ścieranie i zniszczenie. Dodatkowo mają tę właściwość, że latem chłodzą, natomiast zimą dają poczucie ciepła. Kobiety z pewnością docenią również ich sportowy krój, dzięki któremu są niezwykle wygodne i dopasowują się do ciała. Co więcej, wzmocnienia materiału na kolanach gwarantują dużą wytrzymałość na ścieranie nawet podczas pracy w pozycji klęczącej.

Dużą zaletą wszystkich ogrodniczek są także liczne kieszenie na narzędzia, kieszenie boczne, tylne oraz duża kieszeń przednia. Warto równie zaznaczyć, że spodnie robocze do pasa posiadają specjalne lamówki odblaskowe dla lepszej widoczności i większego bezpieczeństwa podczas pracy. Dzięki temu nawet w słabo oświetlonych miejscach, złych warunkach atmosferycznych czy po zmroku pracownik nadal będzie dobrze widoczny dla innych. Tego typu odzież świetnie nada się również do różnego rodzaju prac domowych, a w szczególności do ogrodu. Pielenie grządek czy sadzenie krzewów będzie w nich bowiem niezwykle wygodne i przyjemne.

Spodnie robocze ogrodniczki - kup wygodne spodnie do pracy w naszym sklepie bhp

Wybierającspodnie robocze warto skupić się nie tylko na cenie ale i komforcie. Spodnie ogrodniczki są to spodnie robocze na szelkach. Dzięki nim spodnie nie spadają, zakrywają nerki. Nasz sklep bhp oferuje wiele wygodnych modeli, które są bardzo cenione przez klientów. z wygodnych spodni na pewno polecamy spodnie Snickers czy wygodne spodnie Portwest. Wiele modeli ma wzmocnienia na kolanach np z Cordury czy innych wytrzymałych materiałów. Liczne kieszenie są bardzo przydatne w wielu pracach. Spodnie robocze ogrodniczki są praktyczne dla serwisantów, mechaników a także drogowców. Oferujemy spodnie ogrodniczki odblaskowe i trudnopalne dla spawaczy.

 

Spodnie ogrodniczki - tanie i drogie spodnie robocze w sklepie bhp

 

Jeśli chcesz kupić spodnie robocze ogrodniczki, masz szeroki wybór. Możesz kupić tanie lub drogie i solidne spodnie bhp jak spodnie Snickers.  Specjalistyczne spodnie np trudnopalne antyelektrostatyczne Portwest także należą do droższych modeli jednak ich jakość jest bardzo solidna. Nasz sklep bhp poleca także wiele tanich spodni ogrodniczek np spodnie Urgent, Polstar, Reis, CXS Canis i Ardon. Zdecydowanie nasza hurtownia ma wiele modeli do zaoferowania dla każdego klienta.  Spodnie robocze ogrodniczki są najczęściej kupowane do budownictwa i na hal magazynowe. Dostępne są w wielu fasonach i kolorach. Oferujemy ogrodniczki męskie i damskie.

W ofercie posiadamy bardzo wiele pozycji takich producentów spodni roboczych jak:

spodnie ogrodniczki Ardon, spodnie ogrodniczki REIS, spodnie ogrodniczki Leber & Hollman, spodnie ogrodniczki Cerva, spodnie ogrodniczki Canis, spodnie ogrodniczki Portwest, spodnie ogrodniczki Kolmar, spodnie ogrodniczki Sara, spodnie ogrodniczki Kegel Błażusiak, spodnie ogrodniczki Pro Job, spodnie ogrodniczki Panoply, spodnie ogrodniczki Issa i inne.