• Kategorie
  • Parametry
  • Buty robocze damskie

Odzież i obuwie robocze dla kobiet

Rynek pełen jest różnego rodzaju akcesoriów roboczych dla mężczyzn. To właśnie dla nich najłatwiej jest znaleźć kombinezony, ochraniacze, ale także buty. Przez bardzo długi czas buty robocze damskie nie miały racji bytu, jednak aktywizacja kobiet w obszarze przemysłu zaowocowała pewną zmianą. Dziś artykuły bhp są już bowiem dostępne zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. Dzięki temu nawet podczas wykonywania ciężkiej pracy można wyglądać stylowo, a przede wszystkim czuć się komfortowo i wygodnie.

Inną bardzo istotną kwestią jest fakt, że dzięki odzieży i obuwiu bhp dla kobiet są one o wiele mniej narażone na różne czynniki zewnętrzne. Mowa tu nie tylko o uszkodzeniach mechanicznych, ale też o wysokiej lub niskiej temperaturze czy wodzie. Odpowiednio dostosowana do potrzeb odzież ochronna oraz buty robocze są w stanie zapewnić kobiecie pracę w bezpiecznych warunkach. Zwiększa się zatem efektywność płci pięknej, ponieważ panie czują się niezwykle wygodnie i gotowe są wykonywać swoje zadania jeszcze lepiej.

Ochronne buty damskie – bhp zagwarantowane

Wraz z poszerzeniem się asortymentu odzieży i obuwia bhp kobiety wreszcie otrzymały odpowiednie akcesoria do wykonywania cięższej fizycznej pracy. Wysokiej jakości obuwie robocze pozwala bowiem na bezproblemowe wykonywanie powierzonych zadań bez obaw o różnego rodzaju zagrożenia wynikające ze specyfiki pracy. Wzrasta zatem również poziom pewności siebie, a także motywacja, aby jak najlepiej wykonywać konkretne zamówienia i zlecenia. Dobrze wiedzieć, że w dzisiejszych czasach nie ma już problemu z zakupem odzieży ochronnej dla kobiet. Każdy pracodawca powinien zdawać sobie z tego sprawę i zapewniać swoim pracownikom odpowiednie akcesoria do codziennej pracy.

Obuwie robocze damskie – czym powinno się charakteryzować?

Zasadniczo na rynku obecnie dostępnych jest wiele rodzajów obuwia ochronnego dla kobiet. W zależności od wykonywanej pracy można zdecydować się na sandały, półbuty, a nawet trzewiki. Każde z nich mają nieco inną specyfikację, dzięki czemu odpowiednie są do wykonywania konkretnych prac. Trzewiki z pewnością przydają się w nieco chłodniejszych miesiącach, ponieważ są zwykle bardzo dobrze ocieplone. Dzięki nim można wykonywać prace remontowe, czy montażowe nawet w mroźne dni.

Półbuty charakteryzują się niską cholewką oraz zamkniętą piętą. Mają zwykle metalowy podnosek oraz właściwości antystatyczne. Poza tym, ze względu na swoją budowę absorbują energię w pięcie, dzięki czemu można w nich chodzić nawet wiele godzin. Zazwyczaj są one wiązane, choć zdarzają się również modele na rzepy. Nie da się jednak ukryć, że buty robocze damskie wiązane są znacznie wygodniejsze i bezpieczniejsze, ponieważ dzięki sznurowadłom można je dopasować idealnie do naszej stopy.

Bez wątpienia obuwie ochronne będzie przydatne przy wszystkich pracach montażowo-instalacyjnych, budowlanych oraz remontowych. Poza tym, budowa dróg, obróbka metali, a także logistyka również stwarzają sytuacje, gdzie potrzebne są robocze buty damskie. Bhp jest w ten sposób zachowane, a kobiecie pracuje się komfortowo i wygodnie.

Buty robocze damskie dla pracujących kobiet - damskie obuwie robocze 

W naszym sklepie bhp oferujemy odzież roboczą oraz obuwie robocze dedykowane płci pięknej. Rynek art. BHP, odzieży roboczej i obuwia ochronnego, jest skupiony na produkcji produktów męskich oraz unisex. Aktualnie jednak, na rynku pojawia się coraz więcej odzieży i obuwia zaprojektowanych z myślą o Paniach. 

W tej kategorii naszego sklepu bhp, pragniemy zaprezentować damskie obuwie robocze, które jest dedykowane paniom oraz obuwie unisex, które również występuje w damskiej rozmiarówce. Najwiecej towaru wysyłamy do takich miast jak np: Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Kołobrzeg, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Częstochowa, Toruń, Lublin, Nowy Targ, Gliwice, Bielsko-Biała, Mikołów, Sosnowiec Wrocław i wiele więcej. 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na damską odzież roboczą.