• Kategorie
  • Parametry
  • Sandały robocze

Sandały robocze do pracy - przewiewne i oddychające buty robocze

Oferujemy Państwu bardzo szeroki wybór sandałów ochronnych. W swojej ofercie nasz sklep internetowy z butami roboczymi posiada wiele znanych producentów obuwia ochronnego. Polecamy Państwu sandały ochronne takich marek jak Ardon, REIS, Canis CXS, Demar, Portwest, Issa, Uvex, Atlas, Urgent, Procera, Polstar, Julex, Medibut i wiele innych.

Sandały ochronne to obuwie robocze wykonane poniżej kostki. Nie posiadają cholewki. Sandał ochronny posiada zazwyczaj spore wycięcia i perforację, co umożliwia stopie lepsze oddychanie. Sandały zazwyczaj są zapinane rzep. Niektóre modele są zapinane na sprzączkę. 

Najczęściej sandały wykonane są ze skóry welurowej, zamszowej lub gładkiej skóry licowej. Sandały ochronne idealne są na okres letni oraz do pracy na halach produkcyjnych. Niektóre modele występują w wersji medycznej, ESD antyelektrostatycznej nie przewodzącej prądu, inne mają dopuszczenie do branży spożywczej, która jest bardzo restrykcyjna.

Wygodne sandały robocze do pracy

Wybierając sandały robocze warto skupić się na tym co jest dla nas istotne. Może to być aspekt ekonomiczny /  finansowy, może to być wygoda i komfort chodzenia, moda, wymagania dotyczące norm narzuconych przez inspektora BHP, przełożonego czy stanowisko pracy.

Z naszego doświadczenia na zakłady zajmujące się produkcją bardzo dobrze sprawdzają się wygodne sandały robocze np. polskich producentów np. Demar czy PPO Strzelce Opolskie. Polscy producenci stawiają na jakość i wygodę, co jest bardzo istotne dla pracowników, którzy spędzają w pracy często i 12 godzin i weekendy. Sandały robocze tych marek są niezwykle wygodne, trwałe i solidnie wykonane. Pomimo wyższej ceny, służą bardzo długo więc często jest to bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż zakup 2 par tańszych odpowiedników.

Inną godną polecenia marką są z pewnością sandały takich marek jak Zephyr, Portwest, Ardon czy Canis. W ofercie tych firm znajdziemy bardzo ciekawe propozycje butów bhp idealnych do pracy.

Tanie sandały robocze na produkcje

Firma Ardon, Canis, Reis czy Urgent posiadają w swojej ofercie również buty bhp w niskich cenach. Buty te są odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych klientów dla których ważne jest znalezienie tanich i ekonomicznych rozwiązań. Wielu klientów boryka się z problemami z zatrudnienie i dużą rotacją pracowników. Niektórzy z nich mają również znaczne ograniczenia w postaci limitów na budżet przeznaczony na ubranie pracownika. W takich przypadkach propozycja tanich butów roboczych jest dla naszych klientów świetnym rozwiązaniem. W niskiej cenie możemy otrzymać solidne propozycje sandałów roboczych ale i półbutów roboczych i trzewików ochronnych. Ekonomiczne buty to nie zawsze buty niskiej jakości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo buty do pracy sprawdzonych i cenionych producentów. Buty te. pomimo niskiej ceny cieszą się dobrą opinią i są sprawdzone przez tysiące pracowników.

Z tanich sandałów roboczych polecamy m.in. Yes, Firsan, 302, 301, Nefrit CXS