• Kategorie
  • Parametry

Buty robocze cxs canis  - oferta obuwia roboczego

Producent odzieży roboczej Canis oferuje swoim klientom buty robocze serii CXS. Marka CXS zapewnia szeroki wybór produktów. W naszej hurtowni bhp znajda Państwo wszystkie buty robocze tego producenta a ostrzegamy, jest w czym wybierać. Bez względu czy szukają Państwo butów budowlanych czy na magazyn, produkcję lub do innych prac, z pewnością warto poznać buty CXS Canis. Wszytskie modele dostaną Państwo w naszym sklepie bhp.

 

Buty robocze cxs canis universe

Seria obuwia Universe CXS to najnowsza linia butów roboczych oferowanych przez Canis. Czym wyróżniają się modele tej serii? Już wyjaśniamy. Buty zostały stworzone jako uzupełnienie odzieży roboczej z żółtymi pasami odblaskowymi. Zapewniają także bezpieczeństwo, wygodę przy bardzo ciekawym i atrakcyjnym wyglądzie. Cechą charakterystyczną butów CXS Universe jest to, iż buty są wolne od metalu. Cholewka butów zostałą wykonane z jednoczęściowej skóry nubuk, która jest bardzo  trwała i odporna na czynniki zewnętrzne. W celu zwiększenia bezpieczeństwa w butach CXS Universe zastosowano elementy odblaskowe z tyłu i z przodu. W ramach seri Universe polecane są trzewiki robocze Meteor, które występuje  w wersji S3 oraz 02. Wersja S3 to dokonały model trzewików na budowę.  Podobnie buty Comet S3 sprawdzą się na budowie dzięki podnoskowi, wkładce antyprzebiciowej oraz właściwościom wodoodpornym. Z kolei klienci szukający sandała roboczego na hale magazynowe czy na produkcję powinni poznać model butów Solar S1P ESD który posiada właściwości antyelektrostatyczne. Seria Universe oferuje buty budowlane i na magazyn. A dla osób szukających lekkich i oddychających butów polecamy serię butów TEXLINE CXS, którą także znajdą Państwo w naszym sklepie bhp.

 

 

Buty robocze cxs canis texline - oddychające buty robocze

Wielu klientów poszukuje oddychających butów roboczych. Zwłaszcza, gdy praca jest wykonywana na halach produkcyjnym, w magazynach, czy też  okresie letnim na świeżym powietrzu. Buty te są także idealne dla kierowców. Dużą oddychalność i przepływ powietrza zapewnia Canis w butach TEXTILE, które zostały wykonane z materiału tekstylnego, który ma za zadanie usuwanie wilgoci i zapewnienie uczucia świeżości przez cały dzień. Dodatkiem dodanym jest bardzo atrakcyjny wygląd butów roboczych, które wyglądają na miejskie i sportowe obuwie. Podszewka butów Texline jest 3-warstwowa  i to ona jest odpowiedzialna za odprowadzanie wilgoci oraz właściwości oddychające. Cholewka jest wykonana z oddychającego poliestru  odpornego na ścieranie a podeszwa jest olejoodporna, antypoślizgowa i antystatyczna.

Większość modeli posiada także zabezpieczenie stopy w postaci podnoska ochronnego.

Przykładowym modelem są oddychające buty Molat S1p w atrakcyjnej czarno-niebieskiej kolorystyce. Dzięki ochronom w postaci podnoska i wkładki antyprzebiciowej buty mogą być stosowane na magazynie, halach produkcyjnych, w transporcie i logistyce. Dodatkiem w tym modelu są elementy odblaskowe.

W bardzo podobnym tonie stworzono buty Olib S1P CXS Texline. Półbuty robocze posiadają dużą perforację i także zostały wykonane z oddychających materiałów. Posiadają podnosek ochronny i wkładkę ochronną. Ich kolorystyka spodoba się klientom lubiącym ostre kontrasty gdyż but roboczy jest czarno-limonkowy. oba modele powyższych butów to doskonały przykład butów roboczych damskich. Występują one w rozmiarach od 34 zatem są to przykłady butów do pracy dla kobiet, które cenią komfort i wygląd.

Podobnym modelem lecz z mniejszą perforacją jest model VIS S1 z podnoskiem ochronnym. Buty te bardzo dobrze się sprawdzają do pracy na magazynie. Sa lekkie i oddychające, dostosowane także do damskich rozmiarów, zatem polecamy tem model Paniom, podobnie jak inne wersje kolorystyczne tego modelu: buty CRES S1 oraz buty RAB S1. 

 

Buty cxs canis land

W naszym sklepie bhp także spora popularnością cieszą się buty Land CXS Canis. W tej serii bardzo znany jest model Eivissa S1 w wersji półbuta oraz sandały robocze Cabrera S1. Sportowy wygląd mają także buty Ischia S1P oraz Ponza S1P, które są także damskimi butami roboczymi.

 

Buty cxs rock canis

Jeśli poszukują Państwo butów roboczych wytrzymałych i dobrze wykonanych, to takie obuwie znajdą Państwo w serii ROCK CXS. Buty te zostały stworzone do cięższych prac, gdzie wymagana jest wysoka jakość i najwyższe poziomy ochrony. Podeszwa tych butów ma bardzo głęboki bieżnik i jest odporna na ciepło kontaktowe do 300 stopnii. ISą to zatem buty dla drogowców, budowlańców a także do przemysłu automotive i elektronicznego, gdyż niektóre modele posiadają właściwości ESD.

Jednym z bardziej popularnych butów budowlanych są trzewiki ROCK DETROIT S3.  Ten model dobrze chroni stopę oraz ma pełną ochronę stopy: buty mają podnosek ochronny, wkładkę chroniąca stopę przed przebiciem. Buty są bardzo stylowe, czarne z czerwonymi wstawkami na jasnej podeszwie odpornej na kontakt z gorącym podłożem. W tej wersji serii występują także półbuty Aplit S3  oraz buty bez podnoska Diorit 02. Z sandałów roboczych spójnej w wyglądzie śą buty SEYNIT S1 z duża perforacją.  KAżdy z powyższych modeli jest także dostępny dla kobiet od rozmiaru 37.

Kolejnym przykładem butów roboczych są oddychające sandały Mica S1P, półbuty Ore S3 i trzewiki Granite S3. Modele te reprezentują także buty budowlane do stosowania przez cały rok w zależności od warunków pogodowych, terenowych i zagrożeń. Wykonane są ze skóry licowej o dobrych właściwościach. Buty są wytrzymałe co docenią pracownicy budowlani, mający styczność z trudnymi warunkami pracy.

Buty robocze wykonane ze skóry dwoinowej to produkty które doskonale sprzedają się w naszym sklepie bhp. Sandały Phyllite, półbuty Slate oraz  i trzewiki Travertine  to podstawowe modele tej serii. Jako jej uzupełnienie zostały wyprodukowane buty o właściowściach ESD. Do tych modeli należą buty Gallite ESD, buty Graphite ESD, oraz buty Graftonite ESD. Modele te zapewniają ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi i spełniają aktualne normy dotyczące tego rodzaju ochrony. 

 

Buty dog cxs canis

Tańszą linią obuwia roboczego CXS są buty serii dOG. Są to buty wykonane z czarnej skóry licowej z niebieskim wykończeniem.  Podeszwa butów jest wykonana z PU/TPU co czyni ją bardzo odporną na ścieranie. Znajdziemy tutaj sandały robocze, półbuty robocze oraz trzewiki robocze. W serii butów Dog znajda też Państwo obuwie welurowe: sandały i półbuty. Buty DOg CXS są także dedykowane do pracy dla kobiet. To wygodne buty robocze damskie.

 

 

Buty stone cxs canis

Jest to flagowy produkt marki Canis pod względem ceny, stworzony o klientach, poszukujących tanich butów roboczych. Buty Stone oferują szeroki zakres ochron, dostosowany do różnorodnych warunków pracy. Buty mają prostą konstrukcję,  i dobre właściwości ochronne. W naszym sklepie bhp najczęściej klienci kupują sandały Nefrit CXS, buty Pyrit czyli półbuty robocze, buty Marble czyli trzewiki robocze. Buty te występują także w wersji ocieplanej w modelach Apatit Winter S3 oraz w butach Topaz S3 Winter. Obuwie Stone są zazwyczaj kupowane jako buty budowlane czy buty na magazyn i hale produkcyjne. 

 

Buty island canis

Nowością  w ofercie Canisa są buty serii Island. To buty robocze oddychające zapinane na modne pokrętło typu boa. Modele te są bardzo atrakcyjne wizualnie, wygodne i lekkie, Sprawdzają się w pracy na magazynie, halach produkcyjnych, pracach porządkowych, w serwisach samochodowych i wielu innych branżach są to też buty robocze damskie, gdyż ich rozmiary zaczynają się od rozmiaru 35. 

Trzewiki robocze cxs canis

 

Półbuty robocze cxs canis

 

Sandały robocze cxs canis

BUTY CXS - NAJBARDZIEJ POPULARNE MODELE W NASZYM SKLEPIE BHP

Producent odzieży roboczej Canis oferuje swoim klientom buty robocze serii CXS. Marka CXS zapewnia szeroki wybór produktów. W naszej hurtowni bhp znajda Państwo wszystkie buty robocze tego producenta a ostrzegamy, jest w czym wybierać. Bez względu czy szukają Państwo butów budowlanych czy na magazyn, produkcję lub do innych prac, z pewnością warto poznać obuwie CXS.

 

BUTY CXS UNIVERSE - BUTY BUDOWLANE

Seria obuwia Universe CXS to najnowsza linia butów roboczych oferowanych przez Canis. Czym wyróżniają się modele tej serii? Już wyjaśniamy. Buty zostały stworzone jako uzupełnienie odzieży roboczej z żółtymi pasami odblaskowymi. Zapewniają także bezpieczeństwo, wygodę przy bardzo ciekawym i atrakcyjnym wyglądzie. Cechą charakterystyczną modeli Universe jest to, iż buty są wolne od metalu. Cholewka butów zostałą wykonane z jednoczęściowej skóry nubuk, która jest bardzo  trwała i odporna na czynniki zewnętrzne. W celu zwiększenia bezpieczeństwa w butach CXS Universe zastosowano elementy odblaskowe z tyłu i z przodu. W ramach seri Universe polecane są trzewiki robocze Meteor, które występuje  w wersji S3 oraz 02. Wersja S3 to dokonały model trzewików na budowę.  Podobnie buty Comet S3 sprawdzą się na budowie dzięki podnoskowi, wkładce antyprzebiciowej oraz właściwościom wodoodpornym. Z kolei klienci szukający sandała roboczego na hale magazynowe czy na produkcję powinni poznać model butów Solar S1P ESD który posiada właściwości antyelektrostatyczne. Seria Universe oferuje buty budowlane i na magazyn. A dla osób szukających lekkich i oddychających butów polecamy serię TEXLINE CXS, którą także znajdą Państwo w naszym sklepie bhp.

BUTY CXS TEXLINE - oddychające buty robocze

Wielu klientów poszukuje oddychających butów roboczych. Zwłaszcza, gdy praca jest wykonywana na halach produkcyjnym, w magazynach, czy też  okresie letnim na świeżym powietrzu. Buty te są także idealne dla kierowców. Dużą oddychalność i przepływ powietrza zapewnia Canis w butach TEXTILE, które zostały wykonane z materiału tekstylnego, który ma za zadanie usuwanie wilgoci i zapewnienie uczucia świeżości przez cały dzień. Dodatkiem dodanym jest bardzo atrakcyjny wygląd butów roboczych, które wyglądają na miejskie i sportowe obuwie. Podszewka butów Texline jest 3-warstwowa  i to ona jest odpowiedzialna za odprowadzanie wilgoci oraz właściwości oddychające. Cholewka jest wykonana z oddychającego poliestru  odpornego na ścieranie a podeszwa jest olejoodporna, antypoślizgowa i antystatyczna.

Większość modeli posiada także zabezpieczenie stopy w postaci podnoska ochronnego.

Przykładowym modelem są oddychające buty Molat S1p w atrakcyjnej czarno-niebieskiej kolorystyce. Dzięki ochronom w postaci podnoska i wkładki antyprzebiciowej buty mogą być stosowane na magazynie, halach produkcyjnych, w transporcie i logistyce. Dodatkiem w tym modelu są elementy odblaskowe.

W bardzo podobnym tonie stworzono buty Olib S1P CXS Texline. Półbuty robocze posiadają dużą perforację i także zostały wykonane z oddychających materiałów. Posiadają podnosek ochronny i wkładkę ochronną. Ich kolorystyka spodoba się klientom lubiącym ostre kontrasty gdyż but roboczy jest czarno-limonkowy. oba modele powyższych butów to doskonały przykład butów roboczych damskich. Występują one w rozmiarach od 34 zatem są to przykłady butów do pracy dla kobiet, które cenią komfort i wygląd.

 

Podobnym modelem lecz z mniejszą perforacją jest model VIS S1 z podnoskiem ochronnym. Buty te bardzo dobrze się sprawdzają do pracy na magazynie. Sa lekkie i oddychające, dostosowane także do damskich rozmiarów, zatem polecamy tem model Paniom, podobnie jak inne wersje kolorystyczne tego modelu: buty CRES S1 oraz buty RAB S1. 

BUTY CXS ROCK - BUTY BUDOWLANE I NA MAGAZYN

Jeśli poszukują Państwo butów roboczych wytrzymałych i dobrze wykonanych, to takie obuwie znajdą Państwo w serii ROCK CXS. Buty te zostały stworzone do cięższych prac, gdzie wymagana jest wysoka jakość i najwyższe poziomy ochrony. Podeszwa tych butów ma bardzo głęboki bieżnik i jest odporna na ciepło kontaktowe do 300 stopnii. ISą to zatem buty dla drogowców, budowlańców a także do przemysłu automotive i elektronicznego, gdyż niektóre modele posiadają właściwości ESD.

Jednym z bardziej popularnych butów budowlanych są trzewiki ROCK DETROIT S3.  Ten model dobrze chroni stopę oraz ma pełną ochronę stopy: buty mają podnosek ochronny, wkładkę chroniąca stopę przed przebiciem. Buty są bardzo stylowe, czarne z czerwonymi wstawkami na jasnej podeszwie odpornej na kontakt z gorącym podłożem. W tej wersji serii występują także półbuty Aplit S3  oraz buty bez podnoska Diorit 02. Z sandałów roboczych spójnej w wyglądzie śą buty SEYNIT S1 z duża perforacją.  KAżdy z powyższych modeli jest także dostępny dla kobiet od rozmiaru 37.

Kolejnym przykładem butów roboczych są oddychające sandały Mica S1P, półbuty Ore S3 i trzewiki Granite S3. Modele te reprezentują także buty budowlane do stosowania przez cały rok w zależności od warunków pogodowych, terenowych i zagrożeń. Wykonane są ze skóry licowej o dobrych właściwościach. Buty są wytrzymałe co docenią pracownicy budowlani, mający styczność z trudnymi warunkami pracy.

 

Buty robocze wykonane ze skóry dwoinowej to produkty które doskonale sprzedają się w naszym sklepie bhp. Sandały Phyllite, półbuty Slate oraz  i trzewiki Travertine  to podstawowe modele tej serii. Jako jej uzupełnienie zostały wyprodukowane buty o właściowściach ESD. Do tych modeli należą buty Gallite ESD, buty Graphite ESD, oraz buty Graftonite ESD. Modele te zapewniają ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi i spełniają aktualne normy dotyczące tego rodzaju ochrony. 

BUTY DOG CXS - TANIE BUTY ROBOCZE

 

Tańszą linią obuwia roboczego CXS są buty serii dOG. Są to buty wykonane z czarnej skóry licowej z niebieskim wykończeniem.  Podeszwa butów jest wykonana z PU/TPU co czyni ją bardzo odporną na ścieranie. Znajdziemy tutaj sandały robocze, półbuty robocze oraz trzewiki robocze. W serii butów Dog znajda też Państwo obuwie welurowe: sandały i półbuty. Buty DOg CXS są także dedykowane do pracy dla kobiet. To wygodne buty robocze damskie.

BUTY STONE CXS - TANIE BUTY ROBOCZE

Jest to flagowy produkt marki Canis pod względem ceny, stworzony o klientach, poszukujących tanich butów roboczych. Buty Stone oferują szeroki zakres ochron, dostosowany do różnorodnych warunków pracy. Buty mają prostą konstrukcję,  i dobre właściwości ochronne. W naszym sklepie bhp najczęściej klienci kupują sandały Nefrit CXS, buty Pyrit czyli półbuty robocze, buty Marble czyli trzewiki robocze. Buty te występują także w wersji ocieplanej w modelach Apatit Winter S3 oraz w butach Topaz S3 Winter. Obuwie Stone są zazwyczaj kupowane jako buty budowlane czy buty na magazyn i hale produkcyjne. 

BUTY ISLAND 

 

Nowością  w ofercie Canisa są buty serii Island. To buty robocze oddychające zapinane na modne pokrętło typu boa. Modele te są bardzo atrakcyjne wizualnie, wygodne i lekkie, Sprawdzają się w pracy na magazynie, halach produkcyjnych, pracach porządkowych, w serwisach samochodowych i wielu innych branżach są to też buty robocze damskie, gdyż ich rozmiary zaczynają się od rozmiaru 35.