• Kategorie
  • Parametry
  • Buty Solid Gear

Buty robocze Solid Gear - obuwie robocze klasy premium - buty robocze dla profesjonalistów

Obuwie ochronne Solid Gear zapewnia najwyższej jakości buty robocze stworzone dla profesjonalistów. Buty te są doskonałym połączeniem tego co najważniejsze: technicznej funkcjonalności, sportowego wyglądu oraz dbałości o każdy szczegół. Buty Solid Gear zostały stworzone z miłości do obuwia.

Ochrona najwyższej jakości 

System zapięciowy BOA w butach roboczych Solid Gear -innowacja- zapięcie na pokrętło

Innowacja w systemie zapięcia w obuwiu roboczym - system zapięciowy BOA to niezwykle łatwy a także szybki sposób zapięcia butów. Technologia ta jest znana miłośnikom sportów zimowych gdyż takie zapięcie można spotkać w obuwiu zimowym narciarskim czy snowboardowym. Sposób zapięcia butów roboczych Solid Gear na system BOA to  prosta, dostosowana do każdego użytkownik metoda. Dzięki równomiernemu przenoszeniu nacisku wiązania wzdłuż stopy, dopasowanie buta można dostosować do własnych preferencji. Zasada działania tego systemu jest niezwykle prosta: należy nacisnąć pokrętło i przekręcić je do żądanego poziomu.

Podnosek z włókna szklanego w butach roboczych Solid Gear - ochrona palców wysokiej jakości w sklepie Optimum BHP

Podnosek ochronny w butach Solid Gear został wykonany z włókna szklanego dzięki czemu jest lżejszy i bezpieczniejszy od tradycyjnych zabezpieczeń. Wielowarstwowa technologia Solid Gear tworzy większą przestrzeń dla palców i nadaje sportowy wygląd, co cenią wymagający klienci. Włókno szklane jest nieprzewodzące i jest wolne od metalu. Podnosek ochronny z włókna szklanego spełnia europejskie normy dotyczące obuwia ochronnego.

Wkładka kompozytowa w butach Solid Gear- lekka i niezawodna

Wkładka antyprzebiciowa z kompozytu została wykonana z włókien technicznych. Dzięki temu jest cieńsza, lżejsza ale także mocniejsza niż wcześniejsze wersje np wkładki metalowe a to przekłada się także na wagę butów roboczych Solid Gear które są uznawane przez nas i klientów naszego sklepu bhp jako lekkie buty robocze. Nowoczesna konstrukcja zapewnia komfort oraz poprawia elastyczność. Wkładki ochronne w butach Solid Gear spełniają europejskie normy dotyczące obuwa ochronnego.

Podeszwa vibram - najwyższa jakość obuwia Solid Gear

VIBRAM to podeszwa znana osobom chodzącym po górach. Jest ona wyjątkowo trwała oraz wytrzymała. Podeszwa gumowa została zaprojektowana tak aby zapewnić wyjątkowo silną przyczepność na nierównych powierzchniach. Podeszwa jest również odporna na ciepło i może wytrzymać temperatury do 300°C i dostępna jest w wybranych modelach butów Solid Gear.

Oddychająca podeszwa - innowacja w produkcji obuwia roboczego i hit w naszym sklepie Optimum BHP

Najczęściej klientom którzy szukają obuwia do pracy zalezy na tym aby wybrać lekkie i oddychające buty robocze aby zapobiegać poceniu się stopy. Nowoczesna, perforowana podeszwa to hit nie tylko w naszym sklepie bhp. Jest ona kilkunasto warstwowa, zapewnia przepływ powietrza i wentylację stopy od podeszwy, czyli od miejsca, gdzie stopa poci się najbardziej. Perforowana podeszwa w butach Solid Gear jest zastosowana w wybranych modelach i jest bardzo dobrze odbierana przez użytkowników.

Luksuswe buty robocze Solid Gear - buty dla wymagających

Nasz sklep bhp poleca buty robocze Solid Gear

 

Klientom którym zależy na jakości zdecydowanie naszsklep bhp poleca buty robocze Solid Gear. Nie jest to jednak propozycja dla wszystkich. Tym którzy chcą kupić tanie buty robocze radzimy pominąć tą kategorię naszego sklepu bhp. Buty Solid Gear są drogie. Za to warte każdej wydanej złotówki. Innowacyjne, sportowe obuwie robocze w którym zastosowano najwyższej jakości materiały i wiedzę, która pomogła stworzyć nowoczesne i bezpieczne buty robocze o sportowym wyglądzie.  Zdecydowanie na pytanie czy polecamy buty robocze Solid Gear odpowiadamy TAK. Jakość klasa, wygoda, wygląd i niska waga. W butach Solid Gear znajdziemy podnosek z włókna szklanego, niemetalowa wkładkę antyprzebiciową a także profesjonalne techniczne materiały. W naszym sklepie bhp znajdziemy buty robocze na podeszwie vibram i inne profesjonalne rozwiązania jak oddychająca podeszwa.

 

 

Czy warto kupić buty robocze Solid Gear ?

 

 

Zdecydowanie warto kupić buty robocze Solid Gear. Jeśli tylko naszym klientom budżet pozwala na zakup obuwia roboczego tej półki cenowej to raczej nie będzie żałował tego wyboru. Buty Solid Gear to bowiem Mercedes wśród obuwia ochronnego w naszym sklepie bhp. Nić dziwnego, że mimo cent, tak wiele klientów sięga po obuwie marki Solid Gear. Znajdziemy tu damskie i męskie obuwie. Najczęściej wybierane są te lekkie buty robocze o sportowym fasonie Solid Gear. Oferta marki jest dostępna w naszej internetowej hurtowni i sklepie bhp. A buty Solid Gear wyślemy do każdego miasta w Polsce i Europie.