• Kategorie
  • Parametry

Buty robocze Urgent - tanie obuwie robocze i ochronne

W naszym sklepie bhp bardzo duzym zainteresowaniem cieszą się także tanie produkty. Dlatego w naszej hurtowni odnotowujemy znaczny wzrost sprzedaży produktów marki Urgent. Jest to wynimiem bardzo niskich cen i relatywnie bardzo dobrej jakości za produkty.

Buty robocze Urgent - obuwie robocze i ochronne męskie i damskie 

Urgent oferuje szeroki wybór obuwia roboczego. Znajdziemy w ofercie naszego sklepu buty bhp dostosowane do wymagań praktycznie każdego klienta. Producent skierował swoją ofertę do zakładów produkcyjnych  oraz do firm budowlanych. Tania kolekcja butów roboczych zawiera buty skórzane, buty sportowe, buty wodoodporne budowlane oraz obuwia na produkcje. W naszym sklepie bhp.

Półbuty robocze urgent

Buty robocze typu półbuty Urgent to tanie buty których symbole rozpoczynają się od liczby 200, np buty Urgent 201 itp. Oferta obuwia obejmuje buty z podnoskiem ( buty S1 czy buty SB) obuwie z dodatkwą wkładką antyprzebiciową (S1P). Znajdziemy tu buty skórzane, buty sportowe siateczkowe  czy tekstylne o lepszych właściwościach oddychających.

Sandały robocze Urgent - letnie buty robocze damskie i męskie- obuwie robocze

Sandały robocze bardzo dobrez się sprzedają w naszym sklepie bhp. W tej kategorii możemy wyróżnić z pewnością buty Urgent 310 oraz buty Urgent 311, które sa przewiwene, lekkie i wygodne. Dosnkonale sprawdzają się na magazynach, halach produkcyjnych czy też w pracy w okresie letnim.  Z bardziej tradycyjnych modlei polcemay sandały welurowe Urgent 315 czy też sandały Urget 301.

Trzewiki robocze Urgent - buty robocze budowlane tanie

Trzewiki robocze Urgent świetnie sprawdzaja się w budownictwie,pracach ziemnych itp. Trzewiki 101 Urgent to podstawowy model butów roboczych. Totalny bestseller naszej hurtowni bhp w kategorii tanich butów budowlanych, gdzie razme z butami budowlanymi REIS YES czy butami CXS Canis I butami Ardon FIrty świetnie sprawdzają się przy tego typu pracach. W zależności od potrzeb, trzewiki Urgent można dostać w wesji S1 czy też SB. Trzeiwki występują także w  zależności od modelu w wersji butów S1P z dodatkowyą wkładką chroniąca przed przebiciem, oraz butów S3 z dodatkową wodoodpornością.

Buty robocze Urgent - czy warto?

 

Obuwie robocze to element ubrania roboczego i jest w zasadzie nieodłącznym elementem wyposażenia pracownika wodzież roboczą. Buty Urgent są bardzo chętnie kupowanym modelem przez zakłady produkcyjne i firmy budowlane. Urgent stworzył kolekcję obuwia roboczego i odzieży bhp dostosowaną do potrzeb klientów, którzy poszukują tanich artykułów bhp. Oferta producenta doskonale zaspokaja potrzeby tego segmentu rynku. Buty Urgent mimo, że są totanie buty bhp to jednak ich jakość zaskakuje licznych klientów naszego sklepu bhp. Oczywiście trudno postawić znak równości pomiędzy butami Urgent a butami Uvex, VM Footwear, Solid Gear czy Portwest, jednak należy mieć na względzie, że buty te mają bardzo dobrą jakość w stosunku do niskiej ceny. Wiele modeli jak np sandały robocze Urgent są bardzo lekkie co cenią klienci naszej hurtowni. To popularny model na zakładach produkcyjnych i magazynach. Sprawdzają się także jako buty robocze letnie. Urgent stworzył buty robocze męskie i damskie, zatem ich oferta jest dostosowana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.