• Kategorie
  • Parametry
  • Kamizelki ostrzegawcze

Jako jedna z większych hurtowni bhp zaopatrujemy firmy budowlane oraz drogowe w różnorodny asortyment bhp. Odzież robocza odblaskowa to jedna z wiodących kategorii w tym zakresie. Jednym z uniwersalnych i popularnych produktów są kamizelki odblaskowe. Sklep bhp Optimum Oferuje w tej dziedzinie bardzo szeroki wybór od kamizelek jednokolorowych po dwukolorowe, zapinane na rzep czy zamek. W zależności od modelu dostępne są wersje ekonomiczne i tanie lub bardziej bogate. W tych drugich kamizelka robocza jest wyposażona w liczne kieszenie, identyfikator czy nawet światła LED zwiększające widoczność.

Jaką kamizelkę roboczą odblaskową bhp wybrać?

Standardowa kamizelka robocza odblaskowa jest wykonana z fluorescencyjnego poliestru i posiada 2 pasy odblaskowe. Są one stosowane w budownictwie oraz przy budowie dróg, to popularna kamizelka ostrzegawcza dla drogowców. Obowiązkowo taka kamizelka powinna spełniać odpowiednie certyfikaty i normy aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo pracownikom. Popularnym modelem jest kamizelka odblaskowa siatkowa. Polecamy w naszej hurtowni bhp kamizelki Portwest a także tanie kamizelki budowlane odblaskowe takich marek jak Ardon, Procera, Urgent i inne. Standardowo kamizelki są w kolorze żółtym i pomarańczowym jednak np. firma Portwest oferuje także czerwone, niebieskie, granatowe czy nawet zielone kamizelki robocze. Niektóre modele kamizelki Snickers czy Portwest wyglądają jak kamizelki monterskie czy serwisowe. Są wykonane z porządnych tkanin, posiadają liczne kieszenie. Kamizelka odblaskowa bhp z nadrukiem to świetny pomysł na promocję firmy i budowanie rozpoznawalności marki. Kamizelka z logo jest także odpowiednia dla osób kierujących ruchem czy dla inspektora bhp.

Kamizelka ostrzegawcza to produkt także kojarzony jako wyposażenie kierowcy. Jest to obowiązkowe dla kierowców firm transportowych na większości zakładach ale też jest to przydatne ubranie dla zwykłego kierowcy. Oferujemy także kamizelki robocze dla dzieci czy kamizelki dla rowerzystów. Dla osób aktywnych polecamy w szczególności elastyczne szelki odblaskowe Ardon, które można dopasować do ciała tak aby nie krępowały ruchu. Nadają się do uprawiania sportów, biegania czy nordic walking.