• Kategorie
  • Parametry
  • Kombinezony jednorazowe polipropylen & dupont

KOMBINEZON OCHRONNY 3M-KOM-4520
Produkt niedostępny
KOMBINEZON OCHRONNY TYVEK-800J
Produkt niedostępny
KOMBINEZON OCHRONNY 3M-KOM-4540
Produkt niedostępny
KOMBINEZON OCHRONNY 3M-KOM-4510
Produkt niedostępny
KOMBINEZON OCHRONNY 3M-KOM-4530
Produkt niedostępny
KOMBINEZON OCHRONNY 3M-KOM-4535
Produkt niedostępny
KOMBINEZON OCHRONNY 3M-KOM-4545
Produkt niedostępny
KOMBINEZON OCHRONNY 3M-KOM-4570
Produkt niedostępny
KOMBINEZON OCHRONNY PROS-FR
Produkt niedostępny
KOMBINEZON OCHRONNY TYCH-TK-Y
Produkt niedostępny

Kombinezon roboczy - ubranie robocze jednorazowe 

Oferta na kombinezony robocze jaką posiada sklep bhp jest szeroka. W ofercie znajdziemy różne modele a wśród nich kombinezony robocze malarskie czy też chemiczne. W zależności od potrzeby stosowania odzieży roboczej czy ochronnej wybór kombinezonu roboczego może być odmienny. Kombinezony jednorazowe są najczęściej traktowane jako kombinezony malarskie. To jednorazowe ubranie robocze z polipropylenu. 

 

Kombinezony robocze jednorazowe - gdzie stosować to ubranie robocze?

Kombinezon malarski jest często stosowany jako ochrona ubrania przed ubrudzeniem farbą podczas malowania. Stosowanie kombinezonu roboczego z polipropylenu pozwala na uniknięcie późniejszych problemów z usunięciem plan z farby, a każdy malarz wie, iż usunięcie śladu farny jest pracochłonnym procesem. W tym celu najlepiej zabezpieczyć się w kombinezon roboczy bhp, który chroni ubranie i skórę przed zabrudzeniem. Krój kombinezon bhp ma wygodny krój i odpowiednio dobrany rozmiar nie krępuje ruchu podczas pracy. Odzież robocza jednorazowa to popularne ubranie bhp. Kombinezony robocze jednorazowe są także stosowane w branży automotive, w lakiernictwie i branży spożywczej. Kombinezon bhp z polipropylenu może być także stosowany podczas sprzątania, przy czyszczeniu i myciu samochodu. Kombinezony jednorazowe są z reguły lekkie i przewiewne. Mogą też chronić przed rozbryzgami cieczy.

 

Kombinezon robocze chemoodporny i pyłoodporny - specjalistyczny kombinezon bhp

 

Do pracy gdzie mamy styczność z rozbryzgami cieszy i substancji np. chemicznych polecamy kombinezony jednorazowe Tyvek, Tychem czy Protek System. Firma DuPont oferuje popularny kombinezon Tyvek w wielu wersjach. To ochrona przeciwchemiczna stosowana do pracy gdzie ochrona przed działaniem cieczy i pyłów jest wymogiem koniecznym. Kombinezony jednorazowe chemiczne przepuszczają powietrze oraz parę wodną ale nie wchłaniają cieczy na bazie wody, aerozoli. Kombinezony robocze przeciwchemiczne  są zazwyczaj niepylące i mogą być także antystatyczne.