• Kategorie
  • Parametry
  • Kurtki sportowe typu Softshell

Kurtki sportowe typu softshell – To bardzo praktyczny elementubrania roboczego, który zapewnia odpowiednią ochronę podczas chłodu. Ten rodzaj kurtki znajdzie zastosowanie podczas wiosennych dni chroniąc przed wiatrem i deszczem. Kurtka ocieplana softshell doskonale sprawdza się w czasie jesienno-zimowych dni, zapewniając dodatkowo komfort termiczny i ciepło. Tkanina softshell jest także oddcyhająca co ma znaczenie przy pracy fizycznej.

Kurtka robocza softshell - oddychająca i przeciwdeszczowa kurtka do pracy w naszej hurtowni i sklepie bhp

Poprzez bardzo duży wybór kurtek typu softshell,każdy możne znaleźć własny styl oraz kurtkę z odpowiednimi parametrami. Wybrana kurtka sportowa powinna dobrze wyglądać, aby zapewnić użytkownikowi dobre samopoczucie, ale przede wszystkim kurtka robocza powinna być wygodna i funkcjonalna. Stworzenie tego typu kurtek sportowych, otworzyło nową outdoorową modę, które zmieniły oblicze turystyki. Ten rodzaj odzieży sportowej jest jedną z najbardziej popularnych rodzajów odzieży outdoorowej, która najczęściej znajduje zastosowanie w okresie jesienno-zimowym. Materiał Softshell, z którego wykonane są kurtki roboczeczy też typowo sportowe, to wyjątkowy materiał. Jest bardzo lekką i miękką tkaniną. A kurtka uszyta z tej tkaniny to kurtka wodoodporna, wiatroszczelna i bardzo praktyczna, zapewnia wysoki poziom wygody. Nasza hurtownia i sklep bhpposiada różne modele kurtek softshell, posiadamy w ofercie produkty jak kurtka softshell męska oraz kurtka softshell damska. W tych czasach producenci starają się iść na przód, dlatego stosują coraz lepsze materiały a dodatkowo dają membrany, które zabezpieczają przed deszczem czy śniegiem a także wiatrem. Z tego powodu kurtki robocze softshell wykonane są najczęściej z 3 warstw, są to zewnętrzny poliester, membrana i wewnętrzny polar lub dzianina, która zapewnia wysoki komfort termiczny. Taka kompilacja zapewnia, że kurtka robocza jest wiatroodporna, wodoodporna i oddychająca, idealna na jesienne spacery oraz do pracy. Materiał softshell nie chłonie wody, brudu i zanieczyszczeń. Ten rodzajkurtki ochronnej w połączeniu z porządnymi butami trekkingowymi zapewni idealny zestaw podróżnika. Dlatego bardzo ważne jest żeby kurtka softshell była wygodna oraz funkcjonalna. Kurtki renomowanych producentów zapewniają funkcjonalność i wysoki komfort użytkowania poprzez odprowadzanie na zewnątrz wilgoci, którą wytwarza człowiek będąc w rychu. Nasz sklep BHP oferuje wiele różnych modeli kurtek softshellowych, dostępnych w wielu różnych kolorach, rozmiarach jak i fasonach. W naszej hurtowni BHP oferujemy wyłącznie produkty od znanych i cenionych producentów aby spełni wszelkie wymagania naszych klientów. Dlatego nasz sklep internetowy BHPoferuje Państwu kurtki sportowe Urgent, softshell Snickersa także takie produkty jak kurtka ocieplana softshell CXS Canis, Ardon,kurtka odblaskowa softshell Portwest, sportowa kurtka softshell Issa, czy softshell Leber&Hollman. Sklep Optimum BHP oferuje również kurtki softshell odblaskowe, które poprawiają widoczność użytkownika i zwiększają jego bezpieczeństwo, dostępne są w standardowych kolorach, tj. żółtym i pomarańczowym oraz granatowym.Kurtka odblaskowa to bardzo dobrej jakościodzież robocza i ochronna. W tej kategorii polecamy softshell Portwest, SNickers oraz kurtki Flash Issa. Kurtki sportowedostępne są z kapturem lub bez, dlatego każdy może wybrać odpowiedni model pod swoje preferencje.

Kurtka softshell jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych fizycznie, idealnie sprawdzą się w turystyce jak i na co dzień, oraz będą odpowiednie dla pracowników, którzy potrzebują pełną ochronę podczas pracy. Cena kurtek sportowych softshell uzależniona jest od wybranego modelu, ale i tak posiadamy najkorzystniejsze ceny wśród okolicznych hurtowni BHP. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą odzieży sportowej jak i pozostałej odzieży i butów roboczych w naszym sklepie BHP.