• Kategorie
  • Parametry
  • Nauszniki

OCHRONNIK SŁUCHU 3M-OPTIME2-S
Produkt niedostępny

Nauszniki ochronne - ochrona słuchu rekomendowana w sklepie bhp

Praca w trudnych warunkach wymaga podjęcia określonych działań i doboru odpowiednich środków ochrony indywidualnej. Nauszniki ochronne to z pewnością niezwykle konieczny element odzieży roboczej po który często sięgają klienci naszego sklepu bhp. Nauszniki ochronne powinny być stosowane w pracy gdzie słuch narażony jest na uszkodzenie. Zdecydowanie zalecamy aby nie bagatelizować zagrożenia jakie niesie ze sobą hałas. Uszkodzenia słuchu są bardzo poważnym  zagrożeniem, które ujawnia się po latach. Dlatego zawsze warto zainwestować w odpowiednie środki ochrony słuchu i wybrać odpowiednie nauszniki bhp.

 

Nauszniki ochronne - odwiedź sklep bhp i wybierz odpowiednie

 

W pracy gdzie mamy styczność z hałasem  trzeba zatroszczyć się o słuch. Nauszniki ochronne polecamy zakupić sprawdzonych producentów.  Polecana marka to 3m. Nauszniki ochronne tej marki to komfort i wygoda a także wysoka ochrona. Wiele innych producentów także posiada nauszniki bhp w swojej ofercie. Znajdziemy tu m.in  nauszniki ochronne Portwest,  Cerva, Delta Plus i wiele innych modeli.


Ochrona słuchu jest niezwykle ważna nie tylko z punktu widzenia przepisów BHP, ale przede wszystkim zdrowia. Z myślą o wszystkich, którzy pracują w miejscach, gdzie występuje wzmożony i uciążliwy hałas oferujemy doskonałej jakości, solidne oraz wytrzymałe nauszniki wygłuszające. Stanowią one skuteczną ochronę dla narządów słuchu i zapewniają komfortowe warunki do pracy. Nasze nauszniki robocze to propozycja dla klientów indywidualnych oraz właścicieli firm, którzy muszą zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom.

Ochraniacze słuchu – szeroki wybór

W naszym sklepie internetowym OPTIMUM BHP oraz stacjonarnej hurtowni dostępne są rozmaite nauszniki przeciwhałasowe. W asortymencie znajduje się blisko 50 różnorodnych produktów. Każde oferowane przez nas nauszniki ochronne spełniają określone normy BHP. Niektóre służą do użytkowania w miejscach o średnim natężeniu hałasu, inne do korzystania z nich tam, gdzie jest bardzo głośno. Proponujemy wysokiej klasy ochraniacze słuchu o różnym wyglądzie, rozmiarach, kolorach, a także w zestawach z kaskami ochronnymi.

Nauszniki ochronne – atrakcyjne ceny

Jako hurtownia gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny. W stosunku do najwyższej jakości, jaką mają nasze nauszniki robocze, wypadają one konkurencyjnie oraz zawsze korzystnie dla klientów. Ceny są zróżnicowane oraz zależne od modelów, a także wielkości zamówienia. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą, w której znaleźć można wygodne i skutecznie zabezpieczające słuch nauszniki wygłuszające.

Nauszniki ochronne inaczej ochronniki słuchu należą do środków ochrony indywidualnej. Ich rolą jest przeciwdziałanie skutkom hałasu, które mają negatywny wpływ na działanie narządu słuchu. Budowa nauszników przeciwhałasowych nie jest przypadkowa, chodzi przecież o to aby słuch był możliwe jak najbardziej chroniony w warunkach wzmożonej głośności np. działających maszyn na placach budowy czy w zakładach produkcyjnych. Nauszniki ochronne tworzą czasze tłumiące, które obejmują małżowiny uszne i przylegają uszczelnionymi poduszkami do głowy. Zastosowane w tego typu ochronie słuchu materiał to najczęściej pianka ze sztucznego tworzywa. Nasza w swoim asortymencie posiada modele, które można nosić bezpośrednio na głowie bez specjalnych mocowań oraz te mocowane do hełmów ochronnych. Czasze tłumiące łączy sprężyna dociskowa wykonana z metalu lub tworzywa. Nasz sklep bhp on-line oferuje nauszniki ochronne nahełmowe, które montuje się na kaskach ochronnych. W naszym asortymencie pojawiają się również modele nauszników roboczych wyposażonych w elektroniczną redukcje hałasu z możliwością jego tłumienia. Nasz sklep oferuje produkty znanych producentów takich jak 3M, MSA.

Nauszniki ochronne – jakie nauszniki przeciwhałasowe wybrać w naszym sklepie BHP ?

Nasza hurtownia i sklep BHP jest bogato wyposażona w ochronę słuchu taką jak nauszniki ochronne. Dysponujemy produktami takich producentów jak M3, MSA, JSP, Reis a także Howard Leight czy Portwest. Nasi klienci szczególnie upodobali sobienauszniki ochronne 3M. Godnym polecenia jest model nauszniki 3m Peltor OPTIME I a także wersja Optime II i III - to ochrona oparta o technologię podwójnej obudowy, co minimalizuje rezonans wewnątrz nauszników i skutkuje maksymalnym wytłumieniem dźwięku o wysokiej częstotliwości. Połączenie akustyczne pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną częścią obudowy zapewnia maksymalne wytłumienie dźwięków o niskich częstotliwościach. Nauszniki Optime III zostały zaprojektowane do użytku w miejscach o wyjątkowo dużym natężeniu hałasu. Polecamy także model : OPTIME3-Kochronniki Peltor Optime na pałąku karkowym, OPTIME2-H ochronniki słuchu Optime nahełmowe oraz BULLSEYE-I ze składanym pałąkiem w celu bezpiecznego transportowaniu w kieszeni czy torebce, LITECOMTB ochronniki słuchu z wbudowanym modułem komunikacji dwukierunkowej, komunikacja na 8 kanałach w paśmie PMR 446 MHz, 38 podkanałów umożliwiających kilku grupom użytkowników indywidualne porozumiewanie się przy użyciu tego samego kanału bez odsłuchu pozostałych grup. Marka 3M w kategorii ochrony słuchu pomyślała także o tych najmłodszych i tak powstały świetne nauszniki ochronne dla dzieci PELTOR-KID.

Ten model zachwyci najbardziej wymagających klientów. Warte uwagi są również ochronniki słuchu MSA : OS-EXC-H montowane do hełmu, OS-HPE na pałąku nagłownym, OS-XLS-H montowane do hełmu, a dwupunktowy system montowania części usznej pozwala na równomierne rozłożenie nacisku na poduszkach. Ponad to w ofercie naszego sklepu nauszniki ochronne JSP model KAS-EVO-OSCON. To ochronniki słuchu Contour dopinane do hełmu. W Naszej hurtowni również wiele tanich propozycji producenta Reis. Te i wiele innych modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym bhp. Nauszniki przeciwhałasowe dostępne w różnych zestawieniach kolorystycznych. Cena nauszników ochronnych jest zależna od modelu oraz wariantu zapewniamy jednak, że jesteśmy jedną z tańszych sklepów BHP na rynku. Na zakupy zapraszamy zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą nauszników ochronnych bhp oraz pozostałych w naszym sklepie BHP ! Warszawa, Poznań, Wroclaw czy Gdańsk to przykładowe miasta gdzie dostarczamy artykuły bhp. Jako hurtownia internetowa towar dostarczamy do każdej miejscowości na terenie Polski oraz Europy.