• Kategorie
  • Parametry
  • Odzież Urgent

Odzież robocza Urgent - ubranie robocze do pracy letnie i ocieplane

Oferowana odzież ochronna Urgent ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom w ich miejscu pracy. Ponieważ nasz sklep internetowy bhp posiada bardzo szeroki wybór artykułów bhp i ubrań roboczych, zalecamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentemodzieży roboczej jak i również obuwia roboczego. Opisywany producent Urgent jest jednym z bardziej znanych i cenionych producentów odzieży roboczej, butów, rękawic roboczych itp. produktów bhp. Jest rekomendowany przez stałych użytkowników jego odzieży czy obuwia. Urgent tworzy swoje produkty z jak najwyższą starannością przez co są trwałe i solidne a cena jest bardzo atrakcyjna na każdą możliwość finansową, dlatego znajdą Państwo produkty z niższej i wyższej półki cenowej. W tej kategorii znajdują się kurtki robocze Urgent monterskie czy budowlane, kurtki robocze ocieplane Urgent, kurtki ostrzegawcze, spodnie robocze w dwóch formach jako spodnie robocze do pasa oraz ogrodniczki robocze, również w formie odblaskowej. Dostępne są również koszule flanelowe, bluzy robocze, polary czy akcesoria, takie jak czapki robocze i rękawice ochronne. Są także bezrękawniki i zwykłe kamizelki. Producent Urgent stworzył również odzież roboczą odblaskową, która chroni pracownika podczas złej widoczności, zapewniając dobrą widoczność z dużej odległości, czy to podczas dnia czy nocy. Znajdzie się również odzież robocza damska jak i również obuwie robocze dla kobiet. 

Dostępna odzież robocza Urgent dedykowana jest jako odzież budowlana, dla magazynierów, na hale produkcyjne, do transportu, dla drogowców, czy nawet dla ratowników czy drogowców – dla tej branży dedykowane są ubrania robocze odblaskowe ostrzegawcze, które są bardzo dobrze widoczne na drodze.  Nasza hurtownia BHP oferuje bardzo szeroki wybór ubrań roboczych, które sprawdzą się w bardzo wielu branżach, niezależnie od warunków panujących w danym miejscu pracy. 

 

Spodnie robocze do pasa Urgent i spodnie ogrodniczki 

Spodnie robocze Urgent dostępne są w dwóch formach: jako spodnie robocze do pasa oraz spodnie robocze ogrodniczki. Zarówno spodnie do pasa jak i ogrodniczki są bardzo cenione przez naszych klientów. Oba modele spodni posiadają praktyczne kieszenie, czy do na potrzebne produkty jak i również na nakolanniki, które podwyższają funkcjonalność spodni. Dodatkowo ogrodniczki robocze Urgent posiadają podwyższony stan, który zabezpieczy plecy podczas pozycji schylonej, mają elastyczne szelki, które pozwalają na dogodną regulację oraz zazwyczaj dodatkową dużą kieszeń na piersi. Na lato polecamy krótkie spodenki, które również posiadają praktyczne kieszenie i pozwalają na komfortową pracę podczas upałów. Spodnie robocze do pasa Urgent i ogrodniczki dostępne są również w wersji ostrzegawczej. Nasz sklep i hurtownia BHP posiada wiele rodzajów spodni roboczych przez co ciężko opisać wszystkie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem, który proponuje nasz sklep Optimum BHP.

 

Spodnie robocze odblaskowe Urgent

Tak jak wyżej zostało wspomniane dostępne są również spodnie robocze ostrzegawcze, które polecane są do pracy przy drodze jak i również innym firmą pracującym na zewnętrznym, którzy potrzebują być dobrze widoczni dla innych uczestników ruchu. Ten rodzaj spodni roboczych Urgent stosowany jest tam gdzie istnieje możliwość zagrożenia życia i zdrowia, podczas niepogody, mgły, słabego oświetlenia czy w nocy. Odzież odblaskowa Urgent dostępna jest często również w wersji ocieplanej. Ten rodzaj odzieży roboczej zimowej dostępny jest najczęściej w kolorach neonowych, żółtym i pomarańczowym z dodatkowymi pasami odblaskowymi. Spodnie odblaskowe dostępne są również w dwóch formach, do pasa i jako ogrodniczki robocze, z równie praktycznymi kieszeniami czy szelkami do regulacji. Wykonane są z wysokiej jakości materiału, który zapewnia także ochronę przed przetarciami czy brudem. Cena zależna jest od danego modelu, ale jest równie atrakcyjna dla każdego klienta.

 

Bluza robocza Urgent

Bluza Urgent jest uzupełnieniem odzieży roboczej. Sprawdza się podczas chłodnych dni oraz na halach oraz w innych branżach gdzie potrzebna jest ochrona przed pogodą czy otarciami oraz zabrudzeniami. Dostępne bluzy robocze Urgent są bardzo praktyczne, zazwyczaj o klasycznym wyglądzie, z podręcznymi kieszeniami i łatwym zapięciem na suwak. Dostępne są modele z kapturem oraz klasyczne ze stójką. Bluzy robocze dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz w szerokie gamie rozmiarów. Bluzy występują również jako bluzy ostrzegawcze, dedykowane jako odzież specjalistyczna, polecany do branży ratowniczej, dla drogowców, oraz budowlanki. Bluza robocza jest bardzo praktyczna. Bluzy Urgent można podzielić na bluzy budowlane, bluzy odblaskowe, bluzy monterskie,  czy bluzy polarowe. Niektóre przez swój nowoczesny wygląd polecane są również do użytkowania na co dzień czy pod turystykę i uprawianie sportów. Polary Urgent są bardzo popularne w naszym sklepie internetowym bhp.

 

Bluza robocza odblaskowa Urgent

Ten rodzaj odzieży roboczej dedykowany jest dla drogowców, budowlańców, oraz dla ratowników czy kolejarzy. Często bluza robocza jest uzupełnieniem do kompletu spodni roboczych. Bluza robocza odblaskowa dostępna jest żółta lub pomarańczowa z dodatkowymi pasami odblaskowymi. Bluzy posiadają praktyczne kieszenie jak i również są dostępne z kapturem lub stójką. Są również dostępne jako bluza polarowa lub polar roboczy, która zapewni wyższy komfort ciepła.

 

Kurtka robocza ocieplana Urgent

Kurtki ocieplane Urgent polecane są do pracy w okresie zimowym podczas mrozu, również podczas wiatru i deszczu. Nasz sklep BHP posiada wiele atrakcyjnych kurtek roboczych zimowych. Dostępne są różne modele, w różnych kolorach jak i rozmiarach. Kurtka robocza ocieplana odblaskowa Urgent, która ochroni nie tylko przed mrozem ale również poprawi widoczność użytkownika podczas pracy, jest to jedyny model ocieplany ostrzegawczy Urgent, tj kurtka robocza HSV długa 7w1, jest wodoodporna, odporna na wiatr, zapewnia ciepło oraz dobrą widoczność podczas pracy. Kurtki dostępne w naszej hurtowni bhp polecane są do pracy w budownictwie, dla kierowców, oraz innych firm pracujących na zewnątrz. Przez różnorodność modeli, kurtki możemy podzielić na kurtki Urgent  budowlane, które są wodoodporne, przeciwdeszczowe i z kapturem, kurtki kierownicze jak i również kurtki do użytkowania na co dzień. Zależnie od wybranego fasonu, kurtki posiadają kaptury, kieszenie czy stójki. Kurtki robocze ocieplane Urgent posiadają odpowiednie wypełnienie, które zapewnia ciepło nawet podczas niskich temperatur. Naszsklep internetowy posiada pozostałą odzież roboczą. Cena uzależniona jest od wybranego modelu, ale jesteśmy jedną z niewielu hurtowni bhp z najbardziej korzystnymi cenami. 

 

Kurtka robocza odblaskowa Urgent

Kurtki odblaskowe zapewniają odpowiednią widoczność podczas różnych warunków czy to podczas deszczu czy w nocy. Kurtki robocze ostrzegawcze Urgent dostępne są w wersji letniej jak i również ocieplanej. Kurtki ochronne Urgent  dla drogowców dostępne są w dwóch neonowych kolorach, żółtym lub pomarańczowym oraz dwukolorowe z ciemnymi wstawkami w miejscach najbardziej narażonych na ubrudzenie. A zastosowane taśmy odblaskowe w połączeniu z neonowymi kolorami zapewniają wyśmienita widoczność dla innych uczestników ruchu przez co użytkownik jest w pełni chroniony, bez względu na panujące warunki pogodowe czy świetlne. Zdecydowanie nasza hurtownia bhp poleca produkt kurtka robocza ocieplana Urgent.

 

Bezrękawniki i kamizelki robocze

Kamizelka robocza Urgent jest uzupełnieniem odzieży roboczej podczas niepogody i chłodu. Zapewni ciepło oraz pozwoli na wykorzystanie dodatkowych kieszeni. Nasz sklep posiada bezrękawniki ocieplane Urgent,  pikowane oraz kamizelki odblaskowe, oraz kamizelki robocze monterskie. Dostępne są w wersji z kapturem lub bez i w wielu wersjach kolorystycznych jak i w szerokiej gamie rozmiarów.

 

Koszulki polo, t-shirty, koszule flanelowe

Ten rodzajodzieży roboczej wykonany jest z porządnych materiałów, przyjaznym dla skory oraz wygodnych podczas noszenia. Koszulki czy t-shirty robocze dedykowane są to używania podczas ciepłych dni a w chłodniejsze zalecamy do użytkowania pod bluzy czy kurtki. Przez dużą powierzchnię, idealnie sprawdzą się do nadruku logo firmy czy zakładu pracy. Nasz sklep BHP oferuje bardzo szeroką game rozmiarów i kolorów koszulek roboczych przez co każdy dobierze odpowiedni model pod swoje preferencje. Koszule flanelowe Urgent wykorzystywane są jak ocieplenie pod cieńsze kurtki, podczas chłodnych dni. Sprawdzą się również na halach produkcyjnych jak i na magazynie czy galach sklepowych. 

 

Odzież robocza Urgent - Warszawa Poznań Katowice Wrocław Gdańsk - gdzie kupić odzież roboczą Urgent?

Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych w naszym sklepie bhp klientów z WarszawyKatowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Sosnowca, Tychów, Szczecina, Gdańska, Torunia, Łodzi, Częstochowy, Sosnowca, Gliwic, Mikołowa, Oświęcimia, Tomaszowa Mazowieckiego, Gdyni, Sopotu, Gdańska, Tychów, Bielska Białej, Bydgoszczy, Kielc, Białystoku, Zielonej Góry, Nowego Targu, Wrocławia, Opola i z całej Polski, gdyż jako sklep i hurtowania bhp on-line działamy na terenie całej Polski i Europy!

Tekst jest własnością Optimum BHP i zabrania się jego kopiowania.


Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, bo jak widać po powyższym opisie, nasz sklep BHP oferuje bardzo dużo produktów firmy Urgent. Oprócz odzieży roboczej, znajdą państwo również obuwie robocze jak i inne akcesoria, takie jak czapki czy rękawice robocze. Cena jest bardzo korzystna zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm i większych przedsiębiorców. Polecamy nasz sklep internetowy jak i sklep stacjonarny Optimum BHP.