• Kategorie
  • Parametry

Odzież robocza ocieplana w naszym sklepie BHP- ubrania robocze ocieplane

Okres zimowy od jesieni do wiosny wymusza na pracodawcach oraz pracownikach i osobach prowadzących własna działalność gospodarczą, szczególne zadbanie o garderobę. Deszcz, śnieg, mróz, podmuchy wiatru - zima bywa bezlitosna dla osób pracujących na zewnątrz. Dlatego tak istotny jest dobór dobrej odzieży roboczej ocieplanej, która zapewni ciepło i zabezpieczy przed wiatrem i opadami. W naszym sklepie bhp z odzieżą roboczą ocieplaną znajdziecie Państwo wszystko, co jest potrzebne do ubioru niezależnie od Państwa potrzeb. 

Odzież robocza ocieplana w naszym sklepie bhp: 

Kurtka robocza ocieplana - kurtka zimowa do pracy to niezastąpiona odzież robocza ocieplana 

Kurtki robocze ocieplane to jeden z podstawowych elementów odzieży roboczej ocieplanej. Mają one na celu chronić przed chłodem i mrozem. Wiele modeli ma też dodatkowe powleczenie czy też membranę, która zapewnia ochronę przed przemoczeniem. Jest to bardzo ważna cecha dla kurtek budowlanych czy kurtek dla drogowców. Dla tej drugiej grupy zawodowej ważna jest także kolorystyka. Kurtka ocieplana dla drogowców musi być także odblaskowa i zapewniać ma najlepszą widoczność i bezpieczeństwo. Kurtka softshell jest kurtką  wodoodporną, oddychającą i chroniącą przed wiatrem. Ocieplenie dodatkowo chroni przed chłodem.W sezonie zimowym bardzo dobrze sprzedają się kurtki wielofunkcyjne całoroczne jak np  kurtka robocza 3w1 czy 4w1 a nawet 7w1. Wybierając kurtkę ocieplaną warto rozeznać ofertę dostępnych kurtek na rynku i wybrać sprawdzony model w sprawdzonym sklepie bhp. Wybór kurtek roboczych ocieplanych jest bardzo szeroki i każdy z producentów oferuje praktyczne rozwiązania w tym temacie. CO sprzedaje się w naszym sklepie bhp? Wiele producentów. Do jednych z nich należy Portwest, który oferuje kurtki ocieplane wysokiej jakości i w dobrych cenach. Kurtki ocieplane Portwest są tradycyjne, lub w wersji wodoodpornej, wielofunkcyjnej, odblaskowej czy też trudnopalnej i antystatycznej. Kurtki specjalistyczne jak i odzież robocza ocieplana  to dla Portwest priorytet.

Innym znanym i cenionym producentem kurtek ocieplanych roboczych jest firma Polstar, która oferuje znaną kurtkę ocieplaną Brixton Classic oraz kurtkę budowlana na zimę- kurtkę Brixton Practical. Oprócz tych pozycji znajdziemy tu kurtkę Benefit i wiele innych o modnym sportowym fasonie.

W sprzedaży naszego sklepu i hurtowni bhp posiadamy w kategorii odzież robocza ocieplana także kurtki robocze ocieplane REIS oraz LH Leber& Hollman, których nie można pominąć w zestawieniu. Wysoka jakość oraz niezwykle szeroka oferta pod względem cenowym , wizualnym i jakościowym powinna zachęcić każdego do poznania oferty odzieży roboczej tych producentów. Podobnie sprawa się ma z ofertą kurtek roboczych CXS Canis, który oferuje bogatą ofertę odzieży roboczej ocieplanej. W szczególności popularne kurtki to London, Luton, Baltimore, Irvine, czy kurtka CXS Brighton. Polecamy także kurtki ocieplane Ardon, które doskonale są oceniane przez klientów naszej hurtowni.

Spodnie robocze ocieplane do pracy - odzież robocza ocieplana na zimne dni


Zimą równie istotny jest wybór odpowiednich spodni ochronnych ocieplanych co kurtki. Wybór spodni roboczych ocieplanych jest nieco bardziej ubogi jednak ciągle jest w czym wybierać bo ich wybór jest szeroki. W zasadzie każdy producent odzieży roboczej posiada w ofercie spodnie robocze ocieplane. Mamy do wyboru spodnie robocze zimowe do pasa czy ogrodniczki, które występują w tradycyjnej wersji lub w wersji wodoodpornej czy odblaskowej. Warto przeanalizować warunki pracy przed wyborem odpowiedniej odzieży roboczej ocieplanej i wybrać najbardziej odpowiedni model. Dla osób pracujących przy budowie w różnych warunkach atmosferycznych, także podczas deszczu czy śniegu, należy zwrócić uwagę aby spodnie były odporne na przemoczenie. Polecamy do takich prac spodnie ocieplane wodoodporne, powlekane PCX, z tkaniny Oxford czy z poliestru, który mniej chłonie wodę niż tradycyjna mieszanka. Podobnie ma to się ze spodniami ocieplanymi Softshell np marki Issa czy CXS Canis. W ofercie naszej hurtowni bhp znajdą Państwo spodnie ocieplane LH Leber&Hollman (spodnie ocieplane Formen czy spodnie ocieplane Boston ), spodnie ocieplane Issa softshell, spodnie ocieplane Portwest i inne modele, które doskonale sprawdzają się jako spodnie ocieplane budowlane. Ta odzież robocza ocieplana zasługuje na uwagę.
Do prac gdzie nie jest wymagana zbytnia wodoodpornośc polecamy szeroki wybór spodni np. spodnie ocieplane Reis ( spodnie ocieplane Master), spodnie Polstar (jak np. spodnie ocieplane Brixton Classic czy spodnie ocieplane Brixton Practical), spodnie ocieplane Teodor CXS Canis, spodnie ocieplane Ardon czy spodnie ocieplane Urgent.

Do prac przy drodze, gdzie najważniejsza jest widoczność i bezpieczeństwo, polecamy naszym klientom odzież roboczą ocieplaną odblaskową np spodnie ocieplane odblaskowe Portwest a także spodnie odblaskowe Cardiff CXS Canis idealne na zimę. Warto także zwrócić uwagę na spodnie Leber&Hollman np spodnie ocieplane odblaskowe Formen, spodnie ocieplane REIS jak VIS i wiele innych modeli.

Kamizelki robocze ocieplane - bezrękawniki robocze na zimę to ciepła odzież ochronna ocieplana

Inną formą zabezpieczenia przed chłodem jest zakup kamizelek ocieplanych. Zapewniają ochronę przed chłodem. Mogą być stosowane na polar czy też kurtkę roboczą.  Mają też bardzo praktyczne rozwiązanie- posiadają wiele kieszeni, co docenią serwisanci, magazynierzy, kierowcy. Kamizelki robocze występują w wersji pikowanej, monterskiej, odblaskowej czy też wielofunkcyjnej np  dwustronnej jak kamizelka Issa Reverse która z jednej strony ma miejski i sportowy wygląd z a drugiej jest ocieplaną kamizelką odblaskową.  Wybór ocieplanych bezrękawników jest bardzo szeroka. Polecamy kamizelki Reis , kamizelki robocze LH Leber&Hollman, kamizelki Portwest, kamizelki robocze Ardon czy Canis.

Ubranie robocze ocieplane to gotowy zestaw odzieży roboczej ocieplanej czyli kurtki i spodni

Klienci często decydują się na zestaw odzieży roboczej ocieplanej. Możną go zakupić w kilka wariantach i wiele producentów oferuje gotowe komplety odzieży lub oferuje gamę produktów do stworzenia własnego kompletu ubrania roboczego na zimę. Gotowe komplety to np. ubranie ocieplane Master Reis czy Ubranie Brixton CLassic Polstar. Do samodzielnego skompletowania polecamy odzież roboczą ocieplaną Brixton Practical czy odzież Formen. Można także zaopatrzyć się w gotowe komplety ubrania odblaskowego ocieplanego czy skompletować ubranie trudnopalne np z oferty odzieży Portwest. Wybór elementów garderoby zimowej jest bardzo szeroki.


Pozostałe elementy odzieży robocze ocieplanej:


Jako uzupełnienie ubioru oferujemy obuwie robocze ocieplane, rękawice ocieplane, czapki ocieplane

Jako jedna z największych internetowych hurtowni bhp oferujemy Państwu szeroki zakres producentów, którzy oferują ocieplaną odziez roboczą. Wśród najbardziej popularnych producentów, Państwa uznaniem  cieszą się firmy takie jak: Portwest, Canis, Issa Industrial Starter, Ardon, Leber & Holman, Reis, Polstar, Panoply, Sara Workwear, Pro Job i inne.

Marki odzieży roboczej ocieplanej jakie oferujemy w sklepie bhp są ściśle wyselekcjonowane. W naszej ofercie znajdą Państwo odzież roboczą ocieplaną ekonomiczną oraz tanią odzież roboczą. 

Polary robocze - bluzy polarowe

Uzupełnieniem ubrania roboczego na zimę jest polar roboczy. W zasadzie jest to ubranie robocze całoroczne, gdyż sprawdza się także latem podczas chłodnych dni. JEdnak największym zainteresowaniem cieszy się w okresie jesienno-zimowym. Polar roboczy można kupić cienki lub grubszy. Wiele modeli przypomina kurtki polarowe, które mogą być także wiatroszczelne. Polecamy tu grube polary Portwest, bluzy i kurtki polarowe CXS Canis np Otawa czy też polar Snickers Workwear. Z tańszych i cieńszych modeli polecamy z pewnością polar REIS np polar Double, polar Honey czy polar Rocket. Dużym zainteresowaniem cieszy się także polar Leber&Hollman np polar Polstripczy polar Formen lh-fmn. Polecamy także polar Urgent, polar Benefit i wiele innych modeli. Wszystkie można zobaczyć w naszym sklepie bhp.

Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych w naszym sklepie bhp klientów z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Sosnowca, Tychów, Szczecina, Gdańska, Torunia i z całej Polski, gdyż jako sklep i hurtowania bhp on-line działamy na terenie całej Polski i Europy!