• Kategorie
  • Parametry
  • Półbuty robocze REIS

Półbuty robocze reis - oferta obuwia roboczego 

Półbuty robocze Reis to propozycja dla klientów wymagających dobrego produktu w przystępnej cenie. Półbuty robocze Reis znajdziemy w kategoriach S1, SB, S1P I S3. Obuwie to znajdzie zastosowanie w wielu branżach, logistyce, transporcie czy pracach budowlanych, polecamy je także do pracy na halach czy magazynach.  Zaczniemy od kategorii Sb, niedrogim butem roboczym w tej kategorii jest model FODREIS wykonany z mikrofibry w kolorze białym. Model ten polecany jest do pracy w branży spożywczej. To półbuty przed kostkę, typ mokasyn, wygodnie wciągany z językiem który zakrywa elastyczną gumkę w przegubie. Kolejnym ciekawym modelem w kategorii Sb jest model BRGRIT, to także półbut roboczy z podnoskiem co zapewnia dobrą ochronę palców przed spadającymi przedmiotami. Kolejnym modelem który świetnie sie przyjął w naszym sklepie Bhp jest półbut BRCOLUMBIA, buty wykonane są z skóry zamszowej, podeszwę wykonano z Pu. Buty te swoim designem przypominają buty sportowe co jest kolejnym atutem. Model ten podoba się zarówno paniom jak i panom. W takim stylu firma Reis przygotowała kilka modeli półbutów BRBRAZIL  czy BRBOLIVIA to także propozycje w kategorii Sb - czyli z podnoskiem. Bardzo popularnym modelem w naszym sklepie BHP są półbuty robocze BRYES SB, to ekonomiczny model obuwia roboczego który sprawdzi się w wielu branżach. Półbuty robocze wykonano z skóry bydlęcej, podeszwa jest antypoślizgowa i olejoodporna. Buty polecane do branży logistycznej, prac budowlano-remontowych, obróbki metali, przemysłu samochodowego, ogrodnictwa, rolnictwa. Warto dodać że w kategorii Sb znajdziemy model dedykowany dla pań, zamszowe półbuty robocze BRARGENTINA. Model ten bardzo przypadł do gustu naszym klientko, zamszowa skóra i połączenie dwóch modnych kolorów sprawia że buty prezentują się naprawdę świetnie. Dodatkowym atutem jest rozmiarówka od 36 do 41. 

 

Półbuty robocze s1 I sb reis  - buty robocze z posnoskiem ochronnym

Półbuty robocze w kategorii S1 to także kilka modeli warto polecić do prac w halach czy magazynach. Bardzo popularnym modelem w naszym sklepie jest BRAMAZO, klienci są zachwyceni lekkością tego modelu co zwiększa komfort pracy. Buty są przewiewne i wygodne, ochrona palców w postaci podnoska sprawia że model ten sprawdza się w wielu branżach. Kolejny popularny model to buty robocze BCS, to elastyczny i wygodny model obuwia roboczego. Atutem tego modelu jest kompozytowy podnosek, co sprawia ze półbuty są dużo lżejsze niż półbuty z metalowym noskiem. Kolejnym atutem jest brak metalowych części. Model ten świetnie się sprzedaje w naszym sklepie Bhp- jest wytrzymały i bardzo wygodny. Jesli chodzi o półbuty w kategorii S1P, to polecamy BRYES  tani i solidny model do prac w budowlance czy transporcie. 

 

Obuwie robocze s1p - buty robocze z podnoskeim I wkładką

S1P to kategoria która zapewnia ochronę stopy przed spadającymi przedmiotami oraz posiada wkładkę antyprzebiciową co zwiększa bezpieczeństwo pracy, model tren wykonany jest z skóry bydlęcej co zapewnia większą trwałość. Kolejny model to propozycja z kategorii S1P na cieplejsze dni lub do pracy na halach czy magazynach, BCA-BREMA to przewiewny model z silnie perforowana cholewką, wykonane są z mocnego i estetycznego nubuku połączonego z lekką siateczką. Buty te dzięki metalowemu podnoskowi i wkładce antyprzebiciowej zapewniają duże bezpieczeństwo podczas pracy. Oczywiście seria BRYES to także półbut w kategorii S1P, ta seria to tania i popularna propozycja do prac w wielu branżach. Następną ciekawa propozycją w kategorii S1P jest model wykonany z welurowej skóry BCS-ESSEN. Model ten dobrze się prezentuje, a dzięki kategorii S1P zabezpieczy stopę przed spadającymi przedmiotami,  natomiast dzięki wkładce antyprzebiciowej stopa będzie chroniona po nadepnięciu na przedmioty o ostrych krawędziach typu szkoło czy gwoździe. Sportowym modelem cieszącym się duzym zainteresowaniem naszych klientów jest model BCS-WIEN, wysokiej jakości skóra nubukowa i siateczka której użyto zapewnia wysoki komfort noszenia, podeszwa wykonana jest  z podwójnego poliuretanu. To kolejny ciekawy model któremu warto się przyjrzeć. 

 

Półbuty robocze  s3 - wodoodporne buty robocze

 

Kolejna kategoria to buty S3, obuwie w tej kategorii znajduje bardzo szerokie zastosowanie takie jaki : prace remontowe, budowane, instalacje, montaż, transport czy produkcja. Najatrakcyjniejsze cenowo i bardzo popularne są półbuty  S3 BCTITAN . To ekonomiczny model który posiada podnosek, wkładkę antyprzebiciową i jest wodoodporny. Idealne do prac ciężkich często w trudnych warunkach pogodowych.