• Kategorie
  • Parametry
  • Sandały robocze Ardon

Sandały robocze Ardon – ten rodzaj obuwia roboczego używany jest najczęściej latem. Oczywiście może być używany również w ciągu całego roku, w pomieszczeniach ogrzewanych, na przykład w sklepach czy halach produkcyjnych. Dzięki otworom wentylacyjnym, zwiększa się przewiewność a tym samym zwiększa się komfort stóp przez co polepsza się efektywność pracownika. Buty robocze Ardon to dobry wybór. Obuwie jest wysokiej jakości i oferuje szeroki zakres różnorodnych modeli.

 

Jakie sandały robocze Ardon wybrać z oferty naszego sklepu bhp? 

W swojej ofercie sklepu BHP posiadamy szeroki asortyment obuwia roboczego Ardon i zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem na naszej stronie internetowej. Poprzez duży wybór sandałów roboczych, każdy klient znajdzie odpowiadający model pod swoje aktualne zapotrzebowania. Sandały robocze Ardon są oddychające, wykonane z wysokiej jakości materiałów, przez co mogą być użytkowane przez dłuższy okres.

 

Dostępne obuwie bhp w naszym sklepie posiadają ochronne podnoski i wkładki antyprzebiciowe, które wykonane są z materiałów kompozytowych lub metalowych. Sandały robocze z podnoskiem metalowym są nieco cięższe natomiast sandały robocze z kompozytowym podnoskiem jest coraz bardziej popularne. Zastosowany materiał kompozytowy sprawia, że buty są dużo lżejsze a tym samym odciążają nogi i poprawiają komfort, nie raz podczas wielogodzinnego chodzenia czy stania w czasie pracy. Sandały Ardon dostępne są w kilku kategoriach ochrony, tj. S1, S1P oraz bez dodatkowych zabezpieczeń, przez co te buty robocze dedykujemy do pracy w przemyśle lekkim, gdzie nie ma warunków zagrożeń lub do celów osobistych i rekreacyjnych.Sandały  ochronne Ardon wykonane zostały m.in. ze skóry licowej, dwoinowej, z zamszu czy nubuk oraz wygodnych tkanin. Buty robocze dostępne w naszej ofercie sklepu BHP różnią się fasonem, ilością wycięć oraz ceną. Poprzez tak szeroki wybór butów bhp dajemy możliwość dopasowania obuwia do swoich indywidualnych potrzeb. Jest również wybór w jaki sposób chcemy zakładać obuwie, ponieważ zależnie od wybranego modelu, zastosowane zostały różne formy zapięcia, są sandały wiązane na sznurówki, wsuwane, sandały zapinane na klamry, rzepy lub na sznurek do ściągania. Podeszwa wykonana jest przeważnie z gumy i PU, co poprawia właściwości antypoślizgowe. W niektórych modelach  jest również zastosowana podeszwa SRC, która ma właściwości ochronne na różnym podłożu. Posiadamy również sandały robocze ESD, które posiadają właściwości antyelektrostatyczne i dedykowana jest szczególnie dla elektryków. Sandały robocze są idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących w wysokich temperaturach oraz pracowników pracujących w zamkniętych ciepłych pomieszczeniach.  Polecamy sandały robocze damskie oraz męskie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem produktów BHP dostępnym w naszym sklepie internetowym BHP. Posiadamy nie tylko sandały robocze Ardon ale również inne obuwie robocze tego czeskiego producenta, jakim jest Adron. W swojej ofercie posiadamy również odzież i akcesoria robocze, potrzebne w wielu branżach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie BHP. Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki,  Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok,  Rzeszów, Kielce,  Gorzów Wielkopolski,  Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, , Piotrków Trybunalski, Leszno  to tylko część miejscowości gdzie  nasz magazyn wysyła regularnie buty robocze.